MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ma, baš ste mice :) Al' kad ste mene uspeli da iznervirate, znajte dokle je došlo, svaka čast Brusu, probudio je hejt u meni :)

  2. Dobre su definicije i ovaj put, večeras sam 10 komada pročitao, dosta od mene do sutra.

  3. Ma, baš ste mice :) Al' kad ste mene uspeli da iznervirate, znajte dokle je došlo, svaka čast Brusu, probudio je hejt u meni :)

    БАЦИ ХЕЈТА ДА СЕ ИГРАМО, ИГРАМО, ИГРАМООООО :)

  4. Haha, neka, neka, mora još da se nakupi, tek smo ga probudili :)

  5. Ја највише елана имам кад се тек пробудим :)

  6. Ne sumnjam uopšte :) Neću više da spamujem, samo sam htela da kažem da smanjite malo doživljaj, ništa više...

  7. e, sad ću uz kafu natenane diščitam... neću da komentarišem jer nisam sposoban trenutno...

  8. nisam mnogo ispratio, ALI JEL ME JEBETE DA LOLIŠA NIJE PROŠO U DRUGI KRUG?

  9. СТО СТРАНА ЈЕБОТЕ НИКО НИШТА ПАМЕТНО ДА КАЖЕ!

  10. Pročitah sve do sad izbačeno, i mogu reći da kvalitet nije opao.

  11. НИКО НИШТА ПАМЕТНО ДА КАЖЕ

    Sve se otima svođenju na praktična i upotrebna značenja i teži da se makar za dlaku prevaziđe, da se uvije u plašt svoje perspektive i težnje.

  12. Штета што алко није прошао даље... Хихихихи.. Ал' ме чоек свецски истриповао.

  13. kvalitet nije opo

  14. jes da sam krno i jedno pet minusa, ali to je valjda bilo juče kasam vido da nisam prošo..jebiga osećajio...kasam iskren

  15. Нисам ништа читао до сада, сем једне.. Прочитаћу кад почне гласање. Колико кола треба да буде до краја. Још четир, јел тако беше?

    Едит: Ај, среће ти, нек ми неко избаци линк са новим дефкама не могу се снађем бокте...

    Едит 2: Нашао.

  16. Sve se otima svođenju na praktična i upotrebna značenja i teži da se makar za dlaku prevaziđe, da se uvije u plašt svoje perspektive i težnje.

    ne seri

  17. Uff, pročitah sve do sada napisane. Ima jako dobrih stvari. Da ne bi ovog kupa ne bih ništa pametno pročitao u poslednje vrijeme.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.