MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Sta sam propustio, je l' zavrseno glasanje?! Ko je pros'o? Ako je pros'o gugi opet cu za njega da glasam i da mu dam desetku a ostalo necu ni da citam OPAAAAAAAAAA

    EDIT: A vejvu cu da dam 6 a osmicu opet da ostavim praznu OPAAAAAAAA
    EDIT 2: Nije pros'o gugi pa cu zato da dam Vejvu 10 OPAAAAAAAA

  2. Sedneš mi na topa :)
    Edit: Kapiram da su ti glasovi bezvredni pošto se Rajder lomi dodustane.

  3. а што је помињеш стално, кад знаш да нећеш улазити у сморку

  4. Ma nece da odustane sad kad zna da ima 10 bodova od mene, a i svu rodbinu cu da pozovem da glasaju za njega.

  5. Ajd se kladimo da ću pre tebe da isteram svog favorita da pobedi?

  6. Visarijonovich
    Ma nece da odustane sad kad zna da ima 10 bodova od mene, a i svu rodbinu cu da pozovem da glasaju za njega.

    Jesam, Visla, odustao sam... imaš razlog na prethodnoj strani. Čak sam tražio i trajno da me banuju, al nisam dobio, zbog ljudi (baš sa prethodne strane) i stvari koje su napisane na četu...

    A kad smo već kod toga, rado da podelim nešto sa vama:
    http://www.dodaj.rs/f/2J/gB/3s2ll79C/screenshot71.jpg
    Pa nek se zna kakav je ko... ;)
    EDIT: Open image in new tab...

  7. http://i.imgur.com/zMTwBa4.png
    Што си исеко реченицу испод?

  8. види мене еехеххехе

  9. Pa Bohore nema opklade. A nije trebalo da odustanes sad kad imas svu moju podrsku, a i rodbine mi, ali jebiga sad tvoj izbor

  10. VejvPrinter SPRD!
    E oćeš da ti napišem defku?
    Patetika Hejt 3000 din
    Klinački hejt 2000 Din
    hejt Bata Gugija GRATIS

  11. Imaš moj fejs, idi printskrinuj dal sam lajkovo.

  12. Pa Bohore nema opklade. A nije trebalo da odustanes sad kad imas svu moju podrsku, a i rodbine mi, ali jebiga sad tvoj izbor

    Hvala tebi, Visre, al kad ode predaleko bolje je povući bez obzira na sve...

    hejt Bata Gugija GRATIS

    Taj ću...
    I da, Deki, što ne to ne prođe prvi krug takmičenja? Mislim, pljuješ po Gugiju, al on prođe dalje, a tvoj "kvalitet" ispa ko ispičke...

  13. Ma ja bi im ga tek sad sukn'o da vide kako se to radi heheheh :D

  14. Rajderu ti si nestvaran

  15. Брус ја ти каем да ти лепо ово закључаш на време..Ово је расправа за коју нико нема времена. Више се свађају ко ће да извуче већи бан него што пишу добре дефке. Част изузецима који ћуте и пишу..
    Не вреди ово. Прогласи мене за победника и аупичкуматерину!
    И само да додам, твоја мисија је успела!

  16. Nisam animirao vas muve govnarske da glasate za mene.

  17. Што си исеко реченицу испод?

    Kakve veze ima?
    Mogu i ja da izbacim sav svoj sadržaj ovde i da kažem nije reklama. Objasni mi kako defka koja nema veze sa vezom ima skor 9:2 kad mnoge čiji je kvalitet ravan odabranim nemaju taj skor posle 2 sata?
    Možda da bacim par svojih postera na temu Predložite postere za odabrane i da kažem nemojte ocenjivati i odabirati... Neka ih, onako....

  18. Pogledaj ko je glasao za mene i koji rank imaju a pogledaj ko je glasao za tebe, gugija i slične govnare.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.