MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Radijacija
    Imaš moj fejs, idi printskrinuj dal sam lajkovo.

    Hahahahah, ovo je dobro... Nemoj me terati da tražim na temi gde smo se svađali gde si napisao da nemaš profil na FBu jer sam te optužio da se tamo čepiš ljudima. :)

    Radijacija
    Icon_medium_dpool 20:01
    ne sme da mi pošalje pvt, svaki mu je na forumu završio

    Sećaš se pre sat vremen da si napisao ovo?
    E pa za to se isto dobija ban, jer je zabranjeno iznositi sadržaj PVTova bez odobrenja sagovornika...
    bilo bi dovoljno da nađem link na Ciklonovoj temi za diskusije o kratežima, al neću. Nisi vredan toga. Pozz

  2. GAMAD VUKAJLIJE! TERMITI!

  3. Moderatori decxko što ne radite svoj posao?

  4. Imam proliv. Ne mogu da gledam kako jebemo Litvaniju, a ovaj ne doprcani isprdak aka Drinu...

  5. Deki, to je najbolje što umeš? da nas proglasiš ovakvim ili onakvim? hahaha

    Ostalim takmičarima opet da poželim sreću i ako nekome manjka ideja, nudim svoju:
    Napisao sam defku(pa malopre obrisao) sa naslovom Baletan(muška balerina) - može fino da se opiči...

  6. U mom selu se persone kao ti zovu jajarama.

    Može sad ban.

  7. Loše napisah ovu za 3. kruga al šta je tu je. Jbg sad kad sam jurio da budem 1. koji je napisao. Zadovoljan uspehom na takmičenju jer mi ovaj 3. krug rekord do sad.

  8. U mom selu ih ne zovemo, dođu sami a onda ih useremo od batina i više ne jedu govna. Nekad ližu, ali ne jedu...
    Mi to zovemo dresura. Jer očigledno je zapelo sa vaspitanjem...

  9. Odoh gledam tekmu. Činjenica je da pametniji pušta vodu ali ja ipak neću to uraditi, ostaviću te ovde da smrdiš pred svima. Sram te bilo. Pu!

  10. Mogu i ja da izbacim sav svoj sadržaj ovde i da kažem nije reklama.

    Rajderu jebemumater, ako se neko nareklamirao svojih definicija po forumima, onda si to ti :)))
    EDIT: Stavih smajli, jer ti ne zameram. Radili su ljudi i gore stvari. Kontam mlad si, juriš skor, zanimljivo ti je, (jebiga, i meni je zanimljivo) al moraš prestati davati ljudima povoda za prozivke. Uglavnom su to stariji iskusniji internet džukci, protiv kojih nemaš šanse. Piši defke, ne galami, ne polemiši, ne ispravljaj ljude, ne šupkaj se, i za par godina će sve biti zaboravljeno. ;)

  11. Лепо рече несс

  12. Hehhehe, Nessse, dobar si... :)
    Tad nije bilo pravilo o defkama mlađim od 24h. A nedavno kad sam stavio "rasna netrpeljivost", defka otišla na groblje. al nije ni bitno. Više ništa nije bitno. Neću da se takmičim, možda ponekad nešto napišem, i napravim po koji poster ili reakciju. Bitstvovaću ovde zbog par autora koje sam strašno zgotivio i koje bih iskreno voleo da upoznam...

    za par godina će sve biti zaboravljeno. ;)

    Veoma utešno. lol

  13. Posto je ovo jos uvek najaktivinija tema ja dos'o da pitam jer ne znam gde da pitam inace. Oce biti nekog fudbala u drugim gradovima osim Bg-a, znaci neki VOS ali u drugom nekom gradu, je l' ima tema ili da postujem pa ako neko oce, sto da ne :D

  14. ja dos'o da pitam jer ne znam gde da pitam inace

    hahahaha kralju!

  15. Interesantno je što Vejva uglavnom prozivaju bezbojni penali. Osim dekija. Ajde, i Radijacije, iako znam da me ne voli čovjek. Ali ostali, sve go penal.

  16. Ništa ja protiv tebe nemam. Sve je samo zezanje.

  17. Opuštite se ljudovi malo, JEBALI SMO LITVANOA!

  18. Koja si smrda Gorn što nisi napisao definiciju.

  19. e ne reko vam... kad napisete def, posaljite link brusu i kom god moderatoru koji je aktivan da apdejtuje temu, ne mora da cekate brusa za to.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.