MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Napravi, ovo i jeste tema za takve stvari. Zapravo.

  2. Duguješ mi piče kad se vidimo u BG, oterao sam ženu sa kompa da na vreme otvorim takmičenje sad sam dužan uslugu - jebao sam čvorka...

    EDIT: vidim lapsus, ipak mi piĆe duguješ...

  3. Ка' да не знаш како смо ми, твоје колеге, ажурни, поготово ја.

  4. M-m-m-m-mod breaker.

    EDIT: Je l' glasanje traje 24h pošto je otvoreno ranije ili će ipak biti do 15h?

  5. E pa, da i ja isfilozofiram, kad već nisam bio dovoljno pametan da pišem defku onomad, saću review, hehe. Skrolujte slobodno dalje.
    1 Director Hajdedakažem originalno. I za plus. Drugačije, ali i neuporedivo slabije od prethodne.
    2 Luks Razbio. Izdominirao. Plus, patrik, deset poena i znojava krigla piva. Da imadoh inspiracije, ko što nemadoh stila, ovako bih nešto napisao za prethodno kolo.
    3 pseto88 Konstantan kvalitet. Poznata tema, dobra realizacija.
    4 Johnny Kurajber Originalan izbor teme. Standardno. Ipak, slabije od prethodne.
    5 TheWaveRider Koliko se femkao i šta je sve lupao po forumu, a napisao skroz ok defku. Vrednu 3 poena. I da si udari dva šamara.
    6 highlander007 Ludo, burazeru. Prosto izkopan hejt.
    7 Agilni Originalno, mada po meni promašaj, ali upravo zato što hejtuje u ono što hejtuje. Vredno poena.
    8 celt Vredno plusa. Nekako je lelujala definicija, da se tako izrazim, nisam je baš skroz svario. Štaš.
    9 nesss Interesantan izbor, specifičan, tematika poznata svima, ali pitanje je koliko će rasplamsati hejt.
    10 Crvena konjeva mas' Suva (uprkos autoru, hehe) definicija, onako spartanska, dobra. Vredna poena.
    11 cornelije OK defka, ali nema ono "nešto", dovoljno iritirajuću tematiku ili bar pokretajuću naraciju.
    12 ShoNNe007 - Na momente konfuzna defka, svakako plusa vredna.
    13 Duh iz lampu - Iznenađenje. Da je bolja metrika, možda bi i bilo pojena.
    14 Usain Bolt - U suštini solidno, Bolt je super odradio ovu tekmu. Otkriće turnira, verovatno.
    15 Ujka Sima - Iskustvo, unekoliko originalan stil. Donose pojene.
    16 СМарко - Prisutna pojava. Dobro opisano. Poena vredno.

  6. nesss - odlična defka
    Bohor - mislim da još nijesam pročitao ali to je 10 poena

    Ostalo ne znam...

  7. vidim lapsus, ipak mi piĆe duguješ...

    Hehehe.

  8. deky_aod

    Pogledaj ko je glasao za mene i koji rank imaju a pogledaj ko je glasao za tebe, gugija i slične govnare.

    deky_aod

    MUVE GOVNARSKE!

    deky_aod

    DUPELIZCI

    Posle, ovakvih uvreda, u duhu mizantropije, mogu samo da kažem, JEDI GOVNA, GOVNARU!!!

  9. Idi hejtuj me lolo

  10. Dobro, ajde da napišemo po defku pa da pozovemo sve da procene čija više smrdi.

  11. dobro, priznajem , bolji si autor, tako da mojih 10 pojena idu tebi...

  12. Obojici po 10 pojZena i kapak.

  13. dobro, priznajem , bolji si autor, tako da mojih 10 pojena idu tebi...

    Meni? Brate ne znam da li si u toku sa pameću ali ja sam ispao još u prvom krugu... Možda ako imaš neku tablu da ti nacrtam... Ne znam kako da ti objasnim.

  14. nacrtaj mi jer tako bolje razumem... ako te ne mrzi... a mozak, ee to je duga priča... teško i kapiram... siromah sam čovek :(

  15. nacrtaj mi jer tako bolje razumem... ako te ne mrzi... a mozak, ee to je duga priča... teško i kapiram... siromah sam čovek :(

    ono ko prizna pola mu se prašta kod mene ne važi, jer nisi lep k'o Manča.
    A pošto si u glavu ubog i po priznanju slabo rezonuješ, obrazložiću malopre izrečeno:

    Dobro, ajde da napišemo po defku pa da pozovemo sve da procene čija više smrdi.

    Ti napišeš defku i skupe se muve govnare, tj autori koji glasaju za tebe koji te prate i koji ti kometarišu sa kojim se ližeš i radiš rim džob. Jer ti je govno defka te moram da ih smatram takvima.
    Ja napišem defku. Dobijem tih 13 ocena i boli me patka. Ne ližem se za plus, ne zahvaljujem se za isti u komentaru.
    Vidiš razliku?
    Ajde sad ovako:
    Proviron te smarao .
    I mene u isto vreme .
    Mene prstao. Hm. Zašto pitam se ja? Mišljenja sam da je i on govnarska muva koja se eto više zalepila za tebe.

  16. Brateee, Deki, preteruješ malo više... ovakve prozivke nemaju smisla.
    Jbt, ajde lepo da se igramo i da želimo mir u svetu...

    Jebote, i ove misice imaju više mozga nego mi...

  17. Директор, Мрзим правила: Мрзим их и ја и волим дркање система тако да можда субјективно оцењујем. Дефка као дефка није нешто али порука коју носи ми се допада. Прва па је рано причати о поенима али радо бих јој дао исте.

    Лукс, Латиноамериканци цигани: Лукс често пише онако како и ја мислим само другачијим речником. И овде је тај случај. А и зноје се маму им јебем. Биће неки поен.

    Џони, Мали кер: Одлична мета хејта, ја их зовем керови на батерије. Сјајно повезивање примера(где ме описао педер) са дефком одличним поређењем. Јеботе прве три дефке а све иду у ужи избор, зајебато.

    Рајдер, Балетан: Кад неко ко клечи на коленима и чврсто држи весло хејтује дгугог педера балетана ја сам кадар невера.

    Хајлендер, Адил: Капирам да је несрећни ром само синоним за све несрећне роме а и ако није ко му јебе матер циганску. Пардон, ромску, цигани су кул и певају "Не тражи је сине". Примери изули. Биће поена.

    Агилни, Плазма: Хм. Смело. Некако успевам да при оцењивању хејта искључим субјективни осећај готивљења плазме и констатујем да је одрадио ваљан посао, хејт одличан али ако буде густо код гласања можда баш субјективно размишљање о предмету хејта пресуди као у прошлом колу.

    Келт, Роб навике: Једини аутор, по мени, који је дизао квалитет хејта линеарно у сваком колу. У првом сам му рекао да се просрао у другом ми је био у топ10 у овом одличан. Свиђа ми се стил мешања нарације и дијалога чак сам размишљао да га ја употребим у овом колу када сам видео његову дефку у другом колу. Биће поена.

    несс, Борбе паса: Потсетио ме на друштва за заштиту животиња а њих не волим. Шта ћемо са малим Вијетнамцима или децом из Звечанске? Могао бих да бацим контрахејт његовог хејта. Мада дефка ко дефка ок написана, искусан аутор.

    ЦКМ, Министар без портфеља: Ово сам се и ја сам често питао. Који курац "без портфеља"? Можда сам глуп али не капирам. Дефка одлична, могла да живи и без такмичења што је велики плус. Ужи избор дефинитивно.

    Корнелије, Скијаши пуни пара: А који нису? И ови са јефтинијом опремом имају скупу опрему. Љубоморан. :) Задњи пасус могао у пример, ја бих тако урадио. Јбг, конкуренција је јака.

    Шоне, Молба: Некако ми је млако, недоречено а имало је потенцијала. Пробао да надомести са поређењима а) б) ц) али опет млако, финале је.

    Дух из лампу, Др Џекил и мистер Хајд: Искрено, немам појма шта да мислим. Песма ко песма, оно, ок али опет...

    Болт, Колачев оркестар или како већ: Не смета ми класична музика иако је приватно не слушам. Коментари на дефку лоши али се не слажем, по мени је сасвим пристојан хејт. Ужи избор.

    Ујка Сима, Спин: Ујка Сима и Кли ни кли И нсе јн су ме одушевили на овом такмичењу. Неочекивано одличне дефке. Ујка Сима опет није разочарао, још једна одлична. Уз то, сличних мишљења смо. Употребио стил који сам већ коментарисао код Келта. Ваљан посао, ужи круг.

    Смарко, Напрасни навијач: Одличан предмет хејта, ја бих их попалио. И хејт добар, мада мислим да је уметница била боља. Укупно добар утисак, ужи круг.

    Из топ10 отпали Директор и Болт.

  18. Od vas veovatno.