MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. E a fudbal bre ljudi? Treci put pitam i niko ne odgovora :/

    Odgovorili su ti na VOS-u. Listaj malo i požuri, Karavan se oformljava!

    EDIT: oformljava. kakva reč. Jel ovo pravilno?

  2. Jel ovo pravilno?

    pa vidi, ne sme sve ni da se opravljnjava, mora ostati prostora za improvizaciju

  3. Таман одбанован Пазл да му напише дефку.

    Ne treba mi Pazl da mi napiše defku, ali će mi dobro doći njegovih 10 poena prilikom glasanja. Jesi zadovoljan?
    Inače, zašto piše:

    Drugi mod EDIT: Ne.

    Koga ste molili da ga odbanuje da bi mogli da zajebavate?

  4. Ne pecam se Nato...

    Za nekog ko se ne peca prilično si velika prženica lolo
    Što se tiče privatnih fotografija jeste gej al nnije ništa novo.Ja još imam negde uploadovano ono zmijino remek delo sa kostićevom glavom na kokoški

  5. pseto, poslao sam ti defku u pvt možeš sad da objaviš....

  6. A realno, slika DikRajdera nije preuzeta sa Fejsbuka nego je on postavio ovde pa skinuo. Proverite zakon o privatnim slikama pa mi recite šta piše o ovom slučaju.

  7. KAO KUZMAN SA SESTRAMA

  8. Imaju neke nove slike Manči?

  9. ПРЕИМЕНУЈТЕ ТЕМУ У ЈЕБАЊЕ!

  10. Таман одбанован Пазл да му напише дефку.

    E, pređem preko svih prozivanja na nivou sedmog osnovne al' me ne petljajte u ovo.

  11. Nema ništa novo, čim dođe šaljem, kisić. :*

  12. Au brate, mnogo teška odluka za koga glasati. Razmisliću još ovih pola sata što je ostalo. Svaka čast svima, odlično ste napisali. Mnogo dobro takmičenje bilo, bravo Brus za organizaciju.

  13. Što pola sata?
    Do 3 se objavljuje, posle se glasa do sutra, ne?
    Definicije rasturaju, bar ovo što sam stigao da pročitam.

  14. Svi napisali defke. Da otvaramo bez Brusa u 14:30h?

  15. Što da ne.
    JA doduše moram još da čitam, ali ima ko je bio vredan, pa bi već ocenjivao.

  16. Данас има живота у мене, па сам ишчита' већи дио, још овај мањи после да ишчитам па таман да гласам, пошто прошли пут нисам има' живота за било што :Д

  17. A da napravim i ja analizo ku Ađilni, oće li ko šta zamerit? :D

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.