MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Bilo bi dobro kad se linkovi ne bi lepili, ali kapiram da vam je ovako lakše - nije mi frka, samo da se jasno vidi KO dobija KOLIKO poena.

  2. Stani, je l' mene neko zajebava ili sam upravo dobio 10 poena od paninara?!

  3. Takoe pani mačko, preglednije dosta.

  4. Stani, je l' mene neko zajebava ili sam upravo dobio 10 poena od paninara?!

    ubo si me u žicu, što da ti rečem.

  5. ubo si me u žicu, što da ti rečem.

    Hvala :)

  6. Kako sam se ja sjebo, niko neće glasati za mene lolo.

  7. a đe nam je bilbord da pratimo stanje?

  8. glasao ni po babu ni po stričevima, etoooo
    jes jebeno bilo, detemugumeno

  9. još je rano, izbaciću preliminarne rezultate najboljih i najgorih negde oko ponoći

  10. bruse, a ti da glasaš? :)

  11. ja glasam na kraju :)

  12. Bruce
    ja glasam na kraju :)

    Ekspertskim jezikom rečeno - EVALUACIJA ?

    :)))

  13. Prema do sada evidentiranim glasovima imamo više od 33 učesnika sa dobijenim poenima tako da neće biti problema u određivanju gornje polovine žreba. Jedan autor je u blagom vođstvu, a 19 autora nema poene. Preliminarni rezultati oko ponoći kad RIK primi glasove iz Peći, Kule i Rožaja...

  14. Rožaja

    СМАР КО СМАР КО!!!
    ЛОВЋЕН У ТРАНСУ ЛУДУЈЕ!!!!11111111111

  15. Obaveštavam glasače da autor ALKO ne učestvuje u takmičenju i svi glasoci upućeni njemu biće smatrani nevažećim.

  16. U jebem ti ovu kampanju, lose sam je odradio. Ako ne prodjem dalje smatracu Bruse da si mi zakinuo glasove i da ti je takmicenje namesteno hahahahahah :D

  17. Ja oću da kad dobijem bodove da mi cifra ono blinka pored imena blink blink blink...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.