MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Сутра до 15

  2. Mozes da glasas samo ako mi das 8 ili 10 poena. Ostalo ne dolazi u obzir. U stvari, dolazi, ako mi das i 6 hahahahah :D

  3. Puzzlefox
    Mogu da glasam sa ovog naloga? Jeste da je moja ip adresa ali ipak je originalno sosov nalog.

    To je moj nalog dat Sosu na korišćenje, i ne ne može više niko da ga koristi. Da promenio sam šifru.

  4. ollanik

    akl ima mesta ubacite me,ako nema,navijacu,opustenl

    Ti si jebeni car i ja te obožavam.

  5. hahahaahah nije problem da se ja uvalim hhahahaha

  6. ЈЕ Л МОГУ ЈА ДА ГЛАСАМ?

  7. ja vala, kako bi bio siguran da sam u hejterskom raspolozenju, i glasao za najbolje hejtove, sutra cu ujutro rano na poslu, kad generalno najvise mrzim :)

  8. Ovom iznad je sranje algoritam...

    edit: gle stvarno hehehe

    PS: Ako ima neko da 'oće da kupi glasove, možemo se dogovoriti jer imam još rezervnih glasača.

  9. algoritam mi kaze da pazl namesta takmicenje sa ironicnim, nessom, i jos 3-4 dupla... :)

  10. estonija letonija litvanija :)

  11. Jebote, lakše bih iskopao deset metara kanala tri sa dva! Ocenjivanje je bilo vrlo teško i, da nisam zapisao, posle novog čitanja bih možda i drugačije. Već sad mogu da kažem da je turnir apsolutno uspeo. Nadam se da ne mrzimo ni približnim intenzitetom kao što o mržnji pišemo.

  12. oce ko dupli na iznajmljivanje star godinu dana 5 $ sat

  13. celt
    algoritam mi kaze da pazl namesta takmicenje sa ironicnim, nessom, i jos 3-4 dupla... :)

    Samo nek namešta, zaboravljaju ko je otvorio takmičenje a kod njega nema labavo.

  14. rasni, glasaj za mene na takmičenju... ja dobro plaćam, ne znam koliko si upućen u to... :)

  15. ЈЕ Л МОГУ ЈА ДА ГЛАСАМ?

    Možeš.

  16. Келте, прелистај тему и виђећеш да сам управо то и написао. Додуше нес и иронични немају везе са тим...

    Добар ти алгоритам.

  17. ЗНАЧИ, ОЛАНИКУ 10 БОДОВА ТЈ МАКСИМУМ

  18. Nadam se da ne mrzimo ni približnim intenzitetom kao što o mržnji pišemo.

    I kako mož' čovek da te mrzi posle ovakih genijalnih komenta? ♥

  19. Najiskrenije sad, ja sam glasao po drugarskoj liniji... iskreno, mnogo je nezahvalno da pročitati preko 70 veoma dugačkih defki i nakon toga, odrediti 8 najboljih...
    Zato, nadam se da nisam nikoga uvredio ili nekoga oštetio, al eto...

  20. Неки су утрошили време и одредили :) Кад си већ гласао, боље да си незахвално одредио, него тако поделио.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.