MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Najiskrenije sad, ja sam glasao po drugarskoj liniji.

    Iskreno, mislim da nisi nijednu pročitao i bolje da nisi ni glasao.

  2. Ja cu se potruditi da sve procitam i dosta sam i procitao al ne verujem da cu glasati jer bi trebalo mnogo lomiti glavu oko toga i odluciti se za samo osam definicija.

  3. Što nekima smeta ako glasamo po drugarskoj liniji?
    Nas par najboljih autora na sajtu se držimo zajedno i red je da svi prođemo. Zar ne bi bilo glupo da jedan kelt prođe a ne prođem ja ili neko iz moje ekipe?

  4. Ja ću sutra, a možda i neću, zavisi da li će me zadržati trenutno raspoloženja, svaku pojedinačnu definiciju obrazložiti. I one koje će dobiti glas i one koje neće. Rekoh, možda i neću sve to, krenuh redom.

    ja sam glasao po drugarskoj liniji

    Majketi?

  5. ја размишљам да ли да уопште гласам. јебало вас и такмичење и гласање, и напушите се курца другарског сви. да ли је могуће да неке дефиниције код половине гласача добију 10 поена а код друге половине ни бод?

    позивам вас све да за мене не гласате, ни другари ни недругари јер ми се прикењало сада када сам читао гласове.

  6. Па кад већ гласа по "другарској линији" шта паламуди? :) Ти јеси напоран до зла бога, ал' си бар доследан.

  7. Ja sam glasao po "hejtu", kome se ne sviđa šta da mu radim.

  8. DA LI SE NA JEVROSONGU NE GLASA PO DRUGARSKOJ LINIJI?

  9. позивам вас све да за мене не гласате, ни другари ни недругари јер ми се прикењало сада када сам читао гласове.

    tebe boli uvo sad, lako ti ovo da pričaš, dobijo si bar 100ku

  10. ја нисам гласао по другарској линији.

  11. кажите ми браво

  12. ni ja, al' ozbiljno

    EDIT: Bravoooooo:lupanje kažiprstima:

  13. ja sam glasao po drugarskoj liniji

    Majketi?

    Laže, nije dao 10 poena Agiju.

  14. meni su plaćali da glasam ali bi želio da ostanem anoniman ako je moguće

  15. rekoh ja da će doći do ovoga...

  16. Ne znam za glasanje, možda neću ni glasati zato što, iskreno, pola defincija nisam ni pročitao. Nelogičnosti je u glasanju koliko hoćeš ali ajde. Iskreno sviđa mi se takmičenje, ali čini mi se da sam nesposoban da razumno procenim 8 najboljih između onoliko definicija. A i nije pošteno da kopiram nečije glasanje.

  17. 'Oćete da ja istupim sa takmičenja pa da vam bude lakše?
    Nijesam vam ja kriv što ne pišete aktivno i nijeste se šupkali mjesec dana unaprijed.

  18. tebe boli uvo sad, lako ti ovo da pričaš, dobijo si bar 100ku

    Гуги, узећу на пример Луксову дефку којој сам ја данас око 14х пре него што сам отишао на утакмицу наменио 10 бодова-та је дефка добила 10-ку од половине аутора а од друге половине ни бод...који курац?! Иста ствар са још 4-5 дефки, како је то могуће?

  19. Oćete da ja istupim sa takmičenja pa da vam bude lakše?
    Nijesam vam ja kriv što ne pišete aktivno i nijeste se šupkali mjesec dana unaprijed.

    Пазле, твоја дефиниција је толико говно да ја стварно не капирам да ти је неко дао бодове а да га сада није срамота.

  20. i ja sam mislio da ne glasam al' jebiga... ako hoćeš da se takmičiš, red je da i ti iskoristiš svoje biračko pravo... jeste teško, al' ono... zbog ovog takmičenja se dosta drugarstva razbila... povuci i okreni na zabavu :)

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.