MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Тачно ко евровизија лоло. А кад није било?

  2. Oćete da ja istupim sa takmičenja pa da vam bude lakše?

    Нека те... Увек је потребна једна маскота да забавља краља... :)))

  3. da je to tako mile i ja bih tebi dao neki pojen... ja sam glasao pravično 99% (namerno stavljam jer jednog ne računam)...

  4. meni su plaćali da glasam ali bi želio da ostanem anoniman ako je moguće

    Ja neću da budem amoniman, 'oću da budem pilot ... :)

    Sve sam definicije pročitao i ocenio (možda par minusa podelio a neke ostavio neocenjene). Odrediti one koje će dobiti bodove bio je đavolski težak posao, ali nekako sam uspeo da i to odradim.

    Veoma kvalitetan turnir i zaista je transfer blama što ga pojedinci ovako otrcavaju, sem ako ne troluju.

  5. Пазле, твоја дефиниција је толико говно да ја стварно не капирам да ти је неко дао бодове а да га сада није срамота.

    kako možeš kolegi autoru to da kažeš?

  6. размишљам да ли да останем доследан и гласам како сам намеравао или да опеглам по другарској линији шлајмаром по такмичењу.

  7. или да не гласам.

  8. Poserem se na drugarstva koja se razbiju zbog takmičenja , predlažem da naglas pročitate ove nebuloze što pišete i razmislite malo . Svađate se kao neki klinci majku mu .

  9. Pseto... Pljuni i zapjevaj...

  10. Ајде бре КБО не мешај се.. Онај који раздваја увек најебе.. Пушти их мало, занимљиво је читати из другог угла ринга.. :)))

  11. Internet nolajf drugarstvo lolol

  12. Iskreno, mislim da nisi nijednu pročitao i bolje da nisi ni glasao.

    Nato, ako te aš interesuje, sve sam pročitao, i to možeš pitati bilo kog moda...

    Majketi?

    Nadam se da ovo nije jer tebi nisam dao 10... :P

    Ne, realno, ne verujem da je 5 autora glasalo po kvalitetu (moje mišljenje, ne znači da je tako), a ostali su po "prijateljskoj" liniji...

  13. Poserem se na drugarstva koja se razbiju zbog takmičenja , predlažem da naglas pročitate ove nebuloze što pišete i razmislite malo . Svađate se kao neki klinci majku mu .

    +123456

  14. Meni za 50 minuta rođendan. Hehehe. Oprašta mi se što sam namjestio ovo kolo, zar ne?

  15. Ne znam za vas, ali mene ovaj Pazl smara. Kontam da mu je to i cilj, ali obrnuo je krug, što se kaže; smara njegovo smaranje. Vi ste verovatno navikli na to, ali mnogo je bilo bolje kad je bio banovan ono kratko vreme lololo

  16. Gorne daj mi par plusića i prestaću :* hehehe ♥

  17. Meni za 50 minuta rođendan. Hehehe. Oprašta mi se što sam namjestio ovo kolo, zar ne?

    Мени је данас, па ми ниси дао глас...! ГХХРРРРР

  18. Šone, ti si onaj što sam rekao da sam zaboravio da mu dam glas po prijateljskoj liniji. Bez zajebancije :D

  19. U nisam dao bod luksu, a neko mu je dao deset. Oladite sa takvim pričama, pa šta ako je luks pisao definiciju?

  20. I dalje zaboravljate ko je pokrenuo takmičenje.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.