MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Брате, зајебавате дете.

  2. Bruce jebo ti ovakav sistem glasanja vise, napravio si od svih nas mizantrope

  3. Мање су Џанкију буљу померали за Жеремија и за то што их је насанкао на кладионици, рекао да никада више неће доћи на тему, и опет је дошао.

  4. E je l' ima negde kod nas uopste stripova o butamenu?

    Sve što sam čitala je na engleskom. Skinem sa neta ima gomila dobrih duša koji sve postavljaju. Ima i Marvelovi Transformersi (onaj originalan serijal) svih 80 brojeva prvih, plus najnoviji serijal Prime koji JEBE najblaže rečeno. Ne znam kako lika nije mrzelo to sve da skenira. Kod nas su neko vreme izlazili Marvelovi stripovi, ali ne mogu sada nigde da nađem (mada nisam ni toliki fan njih realno, onako).

  5. Марвелови стрипови су нешто најпедерскије у свету стрипа. Отприлике као Коељо у свету књижевности.

  6. Ovaj iznad misli da je Betmen Marvelov junak.

    edit: sad pročitah smorkin post... Možda i ne misli ali je svejedno glup.

  7. Kakve glave, majko moja.

  8. Не причам о Бетмену идиоте.

    . Kod nas su neko vreme izlazili Marvelovi stripovi, ali ne mogu sada nigde da nađem (mada nisam ni toliki fan njih realno, onako).

  9. Ovaj iznad misli da je Betmen Marvelov junak.

    Ahahahahhaha

  10. Reme, Vejvrajder je samo malo mlađi od tebe, ima 19 godina, kako dete?

  11. Ma smorka znam da ima na netu, al meni nije to to jebiga. Nista dok ne drzis u rukama i citas :)

  12. Reme, Vejvrajder je samo malo mlađi od tebe, ima 19 godina, kako dete?

    Не знам колико има година. Притом, очигледно сазрева касније, што није трагично, и сасвим је ок. Једноставно такав је. Нек се одлепе од њега. Има овде много критичнијих глава од њега. Млађи је 2-3 године, опет, довољно је за неко одрастање.

  13. Па ти држи у рукама а читај са нета,.. Хњо, хњо, хњоооо :)

  14. Има овде много критичнијих глава од њега.

    Na primjer?

  15. Па ти држи у рукама а читај са нета,.. Хњо, хњо, хњоооо :)

    Znao sam, znao sam da ce neko da se nadje i da to jebeno kaze, e jesi mi ga sukno hahhahahahaha

  16. E je l' ima negde kod nas uopste stripova o butamenu?

    Ima grafičkih novela nekoliko.

    E sad, pošto sam sve pročitao, ocenio i glasao, da prozborim koju.
    Glasao sam principom beleženja imena defke, pa tek onda pročitao ko su autori.
    Mislim da glasanje nije toliko drugarsko, koliko je ''poimence'' kao i pre. U smislu da neki autori ovlaš pročitaju (ili uopšte ne čitaju) i onda daju po svom viđenju autora (koga inače gotive iz nekog razloga, stil, čet, štagod) ocene.

    I, da, ovde se najbolje vidi koliko je proseravanje kad 2/3 autora potencira da im rang nije bitan, a ovde pljušte pretnje i prozivke na sve strane. Da viš kako bi neki ćutali da im je zadovoljen ego, tj. da su dobili brdo desetki. Eventualno bi se hvalili.

  17. Ma smorka znam da ima na netu, al meni nije to to jebiga. Nista dok ne drzis u rukama i citas :)

    I ja mrzim sa kompa da čitam, al' moš naručiti preko neta, ako radiš i zarađuješ... :) Ja ću Transformerse od plate definitivno i to i serijal, a vrlo verovatno i bar neke de luks figure (tipa Satrskrima sa krunom, to stvarno jebe).

    Ovaj iznad misli da je Betmen Marvelov junak.

    Nije to mislio, nego je prosto kritikovao Marvel.

  18. Мени је битан ранг и боли ме туки за гласове! Е ТАКО!!!

  19. Мени је битан ранг и боли ме туки за гласове! Е ТАКО!!!

    +461204'3729'31243129804712347123947329

    Vaš plus meni ljeba.

  20. Пазле, не иде ти маркетинг?