MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Одучиће гласови дијаспоре

  2. @turska kafa: Sve si u pravu, veoma mudro zboriš, obrati samo pažnju na trajanje bana onoj trojici. Po jedan dan dajem kad samo želim da te za nešto opomenem, to nisu stvarni banovi. Oni koji me bolje znaju su svesni da kod mene banovi počinju od sedam dana pa na gore.

    Jebiga Bruse, omašio si moju poentu. Baš zato što si se trudio oko organizacije i jer je ovo jebena mizantropija, sam pitala kako neko ko kenja po takmičenju i hvali se time da ga namešta sa svojom misijom da bude najomraženiji (koliko godina, beše) ne dobije ni opomenu, a ovi drugi da. Jebalo me isterivanje pravde, meni je takmičenje odlično, definicije takođe odlične, samo je ova tema ispala sranje zbog dotičnog ponija. Ko me tero da se javljam. Znam te i ja toliko...

  3. Arlovski objasnio! Arlovski do pobede pa da napiše neko govno al o temi.

  4. Zdravo, moje ime je Igor i ja glasam ortački.

  5. Jebiga Bruse, omašio si moju poentu. Baš zato što si se trudio oko organizacije i jer je ovo jebena mizantropija, sam pitala kako neko ko kenja po takmičenju i hvali se time da ga namešta sa svojom misijom da bude najomraženiji (koliko godina, beše) ne dobije ni opomenu, a ovi drugi da. Jebalo me isterivanje pravde, meni je takmičenje odlično, definicije takođe odlične, samo je ova tema ispala sranje zbog dotičnog ponija. Ko me tero da se javljam. Znam te i ja toliko...

    Ja imam protekciju kod Brusa. Ovo ti najozbiljnije kažem.
    Inače imam svojevrsnu protekciju i kod Ciklona. On mi redovno uklanja banove kad se samobanujem ali iz naših javnih prepiski se to ne bi dalo zaključiti.

  6. Zdravo, moje ime je Igor i ja glasam ortački.

    Drago mi je što smo se upoznali. Moje ime je Stefan i bio sam Stefan prije nego je bilo moderno biti Stefan.

  7. Dečak, moram da primetim da ti što ti uklanjaju banove i protektuju su ti baš super ortaci. Tako mom jednom prijatelju lerdi uvek da na crtu crtu.

  8. Ako si mislio na mene Igore. naduvaš mi jajo moje asstonsko.

  9. десте пичке јебем вас у уста хехе

  10. Drago mi je što smo se upoznali. Moje ime je Stefan i bio sam Stefan prije nego je bilo moderno biti Stefan.

    Moderno je biti Stefan? Kako je moderno imati tako gej ime? A-HA!

  11. Jamajčanine siso vašljiva.

  12. Deky dao bih ti pičke da si mi je stvorio.

  13. Još 15 minuta za glasanje pa koji minut kasnije zvanični rezultati.

  14. Džamajko na koju foru si ti mislio da prođem? Samo 45 imam.

  15. Još 15 minuta

    Ova dva idiota neće da upale telefon. Daj mi još 5 minuta.

  16. zapravo imaš i malo manje jer su oni glasovi brisani...

  17. Glasali Mira i ja.

  18. jedva čekam da vam vidim sliku na vestima danas 48 puta.

  19. Pfffft... Jedino da zovem na fiksni a nemam besplatne minute. Ne vrijedi toga...

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.