MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Колко силујете, страшно!

  2. PAZL PIČKO CIKOTIĆKA AVAVAVVAVAVAAVAV

  3. Šta je radila Estonija?

  4. Odavno nisam nešto smisleno napisao na ovoj temi. Smem li sad?

  5. Treba organizovati turnire, a ne otvarati temu za diskusije. To je rešenje.

  6. То је зато што сам лош човек. :(

    Nisi ti loš čovek nego si mi jednom reko da sam kopitar, a ja sam zapravo papkar :)

  7. TREBA ORGANIZOVATI TURNIRE POŠTO TADA VUKAJLIJA ŽIVNE

  8. treba se glasati protiv, a ne za, ipak je hejtersko takmicenje.

    nego, kako stvari stoje, necu ja da stignem sve da procitam ovo od posla jebo mater... procitao sam 60-70% kako su objavljivane, ne ide da glasam ako ne procitam sve.

  9. treba se glasati protiv, a ne za, ipak je hejtersko takmicenje.

    hm... POBEDNIK JE NikolaiV!

  10. Ima li negde trenutna tabela s' glasovima? Nisam bio celo jutro tu pa nisam pratio.

  11. Uvatio, ok jesam, ne volim kada se eto uopšteno proziva, to jest generalizuje, naveo si ono za glasanje, kako neke defke kod nekoga uzmu 10 p a kod nekoga ni bod. Ako na to misliš, jer se ne sećam da smo imali susreta na sajtu pre toga.

    На то мислим, немам на шта друго. Ја сам ти то образложио најбоље што сам могао и сматрам да сам у праву а то је потврдио и Брус бановањем.

    Osim ako ti nisam ostavio neki negativan komentar na definiciju pa se nisi zbog toga naljutio? :D

    Увредио си ме када си на мојој дефиницији мувао Каријеристкињу. За срце си ме ујео а намеравао сам је јебати у колено и лупати курцем по челу.
    Стварно не знам како си ми коментарисао дефке а то да бих се због тога наљутио је дебилно.

  12. Ima li negde trenutna tabela s' glasovima? Nisam bio celo jutro tu pa nisam pratio.

    Da znaš koliko ti fali pa da glasaš za sebe sa duplog?

  13. Da znaš koliko ti fali pa da glasaš za sebe sa duplog?

    Upravo tako. :)

  14. Који ће ти курац тренутна, гласање се завршава за чуку времена и то је то. Фазон, поклопио би се пресек са финалним резултатима, биће још један-два гласача.

    Е, а има и ових ПВТ гласача!

  15. Upravo tako. :)

    Mini posebna. :)

  16. Ja moram glasati sa duplog

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.