MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. DBSK, tvoja misao i dalje čuči na mom profilu :D

  2. Kažem ja turnir....glasaju tri moderatora i nekoliko autora, eto kao deset sudija i ćao.

  3. YES! Mojih 7 od 8 favorita je prošlo!

  4. Prošao opa! Do kad se piše?

  5. dok je Kosovo srce Srbije

  6. Pfffft... ja sam i dalje moralni pobjednik ovog turnira.

  7. Obratite pažnju na broj iza imena prvih deset autora sa spiska. On označava hendikep drugog kola - koliko piše, toliko taj autor ima PRENETIH POENA iz prvog kola.

  8. Bruce

    Deki, ti se malo sprdaš sa glasanjem, a?

    To je filozovsko pitanje.

  9. da znaš da jeste :)

  10. metafizičke je prirode.

  11. od ovih što sam glasao samo Lud Čak i urrad nisu prošli, a od ovih što sam bacio mržnju u vidu minusa samo pceto prošo (i dalje mi je jaka psiho enigma kako je on dobio najviše glasova, čitao ga malopre ostale defke i to, dobar autor, ali ovo...ovo nije za prvo mesto, možda za između 10 i 15). Bolt me prijatno iznenadio, Turska kafa takođe, MileBubreg malo podbacio očekivao sam nešto dužu definiciju od njega. Čestitke za ostale koji su prošli, potpuno zasluženo.

  12. Ne mogu da verujem da nisam prošao.

  13. Хвала свима а нарочито Трулекс Крпи ака Каријеристкињи, па онда мами, тати, деди, мојој маци Жану и многобројној родбини у дијаспори.

  14. obrisao sam dva posta da se tema ne zaključa, 'zvinte

  15. Ja samo Srksa i Dilana omašio. I to Dilan 1. ispod crte.

  16. obrisao sam dva posta da se tema ne zaključa, 'zvinte

    A ja gledam da l' sam lud...

  17. Imamo dan da napišemo defku? Mnogo je.

  18. Izdadose glasaci iz Crne Gore. Ja vise nenam prijatelja u ovoj zemlji. Bolte, ti si mi sad i drug i brat i komsija. :-(

  19. Imamo dan da napišemo defku? Mnogo je.

    Dobri ste vi autori, nije to vama teško, a i manje ćete kenjati ovde.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.