MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ja da se nešto pitam na ovom sajtu ja bih izbacio Vejva i ubacio ovog šupka dekija što plače gore što nije prošao.

  2. Jyggalag, znamo da si dekijev plidu, dosta je.
    Brus, što jest jest. Ali niko neće stići da pročita 35 defki za dan. Moglo bi da su krateži.
    Ma zajebite, odo' vatam plajvaz.

  3. Ček ista pravila važe, mislim, isto hejtujemo rendom temu, nema zadavanja neke?

  4. Nešto si mi izlogovani Džigi? lolo GARGIJA!!1one

  5. Ista pravila. Isto glasanje, samo manje vremena.

  6. Bolte da daš urin na analizu, ko zna šta si koristio!

  7. Kada počinje sledeće kolo?

  8. Čak ni moji ljudi neće imati obraza da učestvuju u namještanju obzirom da ima samo 48h da se sve namjesti...

  9. Do sutra do 15:00 pišemo defke CKM

  10. Da, odlične defke, fino zamišljeno takmičenje, samo što su pederi ovi što glasaju za sestre i šurnjaje i sa duplih. Jebo sam mame mamine defkom i nezasluženo ostajem uskraćen za još jedan kobjasn. Ukrstićemo koplja nekom drugom prilikom.
    Mada kad bolje razmislim...
    ARLOVSKI 9 DEKU 27 OPAAAA!!QQ!!!

  11. Ali niko neće stići da pročita 35 defki za dan

    Stići i hteti isto nije :)

  12. Brus, i na kraju ti nisi glas'o?

  13. Nisam glasao, a smatram da je čitanje 35 defki za 48 sati pičkin dim...

  14. Jyggalag, znamo da si dekijev plidu, dosta je.

    S kim se grudvaš? Brate to skripta, to ne zna da odgovori, što mu se obraćaš kao osobi? Otišlo da hasa napoja sa stiroporom, asskuliraj loma tebra vo no mojne dižeš DŽEEEVUUU džeeevaaaa dževaaaa. I hvala što si glasao za mene iako sam Ciganin.

  15. Joooj, ne znam koju da izbacim. Aj recite broj od jedan do dva? Heheh

  16. Nisam ni ja glaso, izvinjavam se svima, naporan vikend bea i svasta nesto, jedva izasrah ono malo muke dispostujem Brusa, koji se inace javlja samo sluzbeno lolo

    Teske reci padose, odnese ih vetar, hejtujte sa stilom, jebo ve St Peter. :)
    Samo posteno, pa na sud. Za saku pluseva http://www.youtube.com/watch?v=mLXQltR7vUQ...

  17. Joooj, ne znam koju da izbacim

    Aj ovu gornju.

  18. Idemo, top 10, kulj. To znači dasam bio deseti. hihihi

  19. Ne mogu da verujem ali ja ladno imam još nešto da diskutujem.
    E ako neko od ovih što su prošli ne napiše defku možemo li mi koji smo realno ojebali da upadnemo?

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.