MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Ovom defkom i nisam baš zadovoljan. Ne očekujem prolazak.

  2. Napisala sam jedino nisam sigurna oko linkovanja, neki su linkovali ovu temu, a neki onu sa drugim krugom. Ja sam ovu linkovala kao naznaku da je za turnir.

  3. Моду сам послао линк, он може да окачи на тему са гласањем за нови круг, ваљда њима шаљемо...

  4. Da, da to sam razumela, hvala. Nego ono u primeru: Defka je pisana za Mizantrofi. Tu sal u mizantrofi linkovala ovu temu, a videla sam kod nekih takmičara (koji su već napisali defke) da su linkovali temu drugog kola. Ako je to nešto bitno, zamolila bih moda nekog da ispravi.

  5. Zašto nijedan trve crnogorski autor nije prošao, nego ova dva poluraspala opozicionara od kojih je jedan moderator?

  6. A viđi, prošao je Paninaro. Onda imamo jednog relativno trve jer on vozi X6 koliko sam upućen.

  7. PA jebote, da l' ste normalni, pisali ste bre ko da vam je zadnje, daleko bilo.
    Romani, to su ruski romani!

  8. Dabogda taman svima potonja bila (osim par mojih ortaka) kad ja nijesam prošao.

  9. Opa, prošao sam :)

    Imam ideju za sledeću defku, al' inspiracije za pisanje nikako. Moraću malo kasnije to odradit.

  10. Najlepše od svega je da istog trenutka kad izbaciš defku, dobiješ dva minusa. TO JE PRAVA MRŽNJA!!!
    Što je najcrnje, mislim da nekima preseda turnir, jer su tu uglavnom Ruske defke. Ali jebote gde je zdrav razum, pa Bog otac ne bi mogao da stigne da pročita to.

    Pričam uopšteno, ne samo za sebe.

  11. Ја сам добио 3 минуса одмах, моји хејтери су бољи ОПАААА :)

  12. ДА ПОНОВИМ И НА ОВОЈ СТРАНИ

    е да, имам две идеје које могу много да се одраде као хејт. коме недостаје инспирација нек ме цимне у пвт, смислићу још нешто вероватно

    ЕДИТ: ако буде онако како сам и замишљао, гласаћу вероватно
    НОВИ ЕДИТ: Има више идеја

    и ово

    Ај да искористим Пазлове методе.
    КО ИСКОРИСТИ НЕКУ ОД МОЈИХ ИДЕЈА НЕКА МЕ УПРАТИ ИЛИ ДА КОЈИ ПЛУСИЋ ХЕХЕ

  13. ЈЕДНА ИДЕЈА ЈЕ ВЕЋ РЕЗЕРВИСАНА, АКО СЕ ПРОЂЕ У СЛЕДЕЋИ КРУГ!

  14. КИКИРИКИ, СЕМЕНКЕ, СПОРТ ЗА ЗУВИ, МЕЛЕМ ЗА ЈЕТРУ!

  15. E ljudi vako. Ja se izvinjavam što nisam glasao, ustao sam u 10 da još jednom pročitam i da odlučim i drug me zove najbolji posle nekog vremena, umro mu deda i morao sam da odem istog trenutka, sad sam došao. Evo još ne znam ni dal das prošao ni šta ni kako, pravo sam na temu došao da kaem ovo da ne bude posle Bohor pička ovo ono. I da sam glasao neveruem da bi nešto promenio. Tako. Hvala svima što su glasali za mene. Nije sprdnja ozbiljno se zahvaljujem.

  16. Боксеру не мораш да се захваљујеш, оно, до јаја, имао си обавезе, све је ок.
    Дај јеботе трећи си на листи ололололо

    ЕДИТ
    БРУСЕ ПОСЛО САМ ТИ ПЕВЕТЕ

  17. Опушћено Бохоре, ко да је битно... :*

  18. Kurac nije bitno. Dilanu sam razmišljao da dam 8 ili 10 bodova, klao mi se sa jednim favoritom, sinoć sam to odlučio još, dečko bi prošao sad vidim da je na crti ispod prvi. Sranje jebeno.

  19. А дуууууша :)

  20. Realno jebeš mi sve.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.