MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. Jebeš glasove reci ti nama kak'a je štrudla bila.

  2. И ја се извињавам што нисам гласао, није ме било 3 дана на сајту, с тим што је мој разлог за то дијаметрално супротан Боксеровом.

  3. Pobogu Stevane nisi valjda umro?

  4. И ја се извињавам што нисам гласао, није ме било 3 дана на сајту, с тим што је мој разлог за то дијаметрално супротан Боксеровом.

    Umrla baba tvoga druga?

  5. Rodio se deda tvom drugu?

  6. Родио се друг твојој баби?

  7. Porodila se drugarici baba?

  8. Хахахах, очекивао сам такве реакције :)

    Постао сам ујак трећи пут, пошто је и моја друга сестра постала мајка.

  9. Bruse znao sam da si nesto namestio cim nisam pros'o, a nije ni Pazl koliko vidim. Pokrao si nas, srami se! hahahahaah :D

  10. Евидентирано!

  11. ja napisah i odoh u minus heh

  12. sad resih da ih iscitam navreme, kako izlaze.

  13. Pročitah sad pešes defki iz ovog drugog kruga i mogu reći da je baš kvalitet osetno opao u odnosu na prvi.

  14. Count Zero

    Евидентирано!

    hahahaahaahahaha, zbavamo malo brusa :)

    Peroviću, Bog te kažnjava što mi nisi dodelijo bar neki pojen

  15. Pročitah sad pešes defki iz ovog drugog kruga i mogu reći da je baš kvalitet osetno opao u odnosu na prvi.

    I ja imam takav utisak, mada ipak ima odličnih defki.

  16. Pročitah sad pešes defki iz ovog drugog kruga i mogu reći da je baš kvalitet osetno opao u odnosu na prvi.

    мислим да није толико него је у првом кругу било пешес екстремно добрих па мало делује. ја мислим да нисам ни један минус дао на до сада објављене. видећемо даље.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.