MIZAN TROPHY - zvanična tema za diskusije

  1. @Mile

    Rima sa Sv Petrom RULZ!

  2. Deky, aj pošteno, jesi li se ti nagutao zeolita?

  3. PRAVDA ZA DEKIJA, GLASAO JE ZA ME I SA DUPLOG; IAKO DRUGOVI NISMO, NITI ŠTA SLIČNO, hehe

  4. koji se inace javlja samo sluzbeno lolo

    Jepse ti prijatelju i druže :)

    NEMA ZAMENE U DRUGOM KOLU - ako neko ne napiše defku, jednostavno će biti poslednji u drugom kolu jer nema glasove. Ovo je zbog eventualne preprodaje mesta i posledičnog sranja, mada znam da vi to ne bi radili.

  5. Deky, aj pošteno, jesi li se ti nagutao zeolita?

    A kad? :D
    @ Count Zero
    Ja ne kontrolišem Džigija, samo ga ulogujem i izlogujem. Ostalo on radi po svom nahođenju ne zvao se ja Danijel Počuča.

    Jednom ću vam sve reći...

  6. A kad? :D

    Pa jes...i ja svašta pitam. I da hoćeš nemaš kad :D

  7. Kad anlišujem (ANLIŠ! kako gotivno zvuči) Džigija vratim se u 5. osnovne. To je moja tajna.

  8. mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

    mada znam da vi to ne bi radili.

  9. даћете ми једну јафу, овај чуј мене плазму, јафу, јафу хехе

  10. е да, имам две идеје које могу много да се одраде као хејт. коме недостаје инспирација нек ме цимне у пвт, смислићу још нешто вероватно

    ЕДИТ: ако буде онако како сам и замишљао, гласаћу вероватно

  11. Tražili ste Pazlfoksa, eto vam ga Pazlfoks....

  12. NEMA ZAMENE U DRUGOM KOLU - ako neko ne napiše defku, jednostavno će biti poslednji u drugom kolu jer nema glasove.

    Ako neko od autora u drugom krugu ne napiše defku, a ortaci mu budu dali svoje glasove (jer su ortaci), da li taj autor može u treći krug?

  13. Ај да искористим Пазлове методе.
    КО ИСКОРИСТИ НЕКУ ОД МОЈИХ ИДЕЈА НЕКА МЕ УПРАТИ ИЛИ ДА КОЈИ ПЛУСИЋ ХЕХЕ

  14. Ako neko od autora u drugom krugu ne napiše defku, a ortaci mu budu dali svoje glasove (jer su ortaci), da li taj autor može u treći krug?

    какво попишавање од питања. риспект дркомадино.

  15. Честитам свима који су прошли даље, уживање је такмичење.
    Честитам и многима који нису прошли, а ималису и више него добре дефиниције.

    Надам се да ће дефке и у наредним фазама да задрже макар овај ниво квалитета.

  16. Ај да искористим Пазлове методе.
    КО ИСКОРИСТИ НЕКУ ОД МОЈИХ ИДЕЈА НЕКА МЕ УПРАТИ ИЛИ ДА КОЈИ ПЛУСИЋ ХЕХЕ

    Ja nikada ne bih dodao srce. To je tako gej i ne zvučiš ozbiljno na taj način lololo

    EDIT: ♥

  17. Свима којима сам уделио поен су у другом кругу. Значи просто и једноставно, ако 'оћете даље одушевите ме кучке :D

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.