Prijava

jesu, realno, probaj da pročitaš "Vreću kostiju" to je najmanje horor, a u "It" horor ide od prve stranice i samo postaje gori

Sad kapiram da je tema u vezi ekranizacije

Jeste, pokrenuh je da, iskreno, pljujem po većini ekranizacija. Kontala sam da neće biti puno priče ako budu samo knjige u pitanju :)
Će sutra velim nekom modulataoru da promjeni ime teme u recimo Stevo Kralj, pa da seremo ko ljudi :)

jesu, realno, probaj da pročitaš "Vreću kostiju" to je najmanje horor

Po meni Vreća kostiju jebe (knjiga, naravno).

Jel pročitao iko Dr. Sleep?

Nakon što ga vidjeh u Čru detektivu - može.

El pratiš i dalje Kupolu?

Kontam da je najbolja ekranizacija koju su odradili zelena milja, poenta je tu i glumci su odlični.

Najgora što sam ja gledao je zamka za snove, ni knjiga nije ne znam šta al ono niđe veze.

Jel gledao neko Silver Bullet?

Gledao Srebrni metak, simpatičan film za subotnje popodne.

Larry Underwood
El pratiš i dalje Kupolu?

Prestala davno. Ne znam ni da li da je nastavim...

Najgora što sam ja gledao je zamka za snove, ni knjiga nije ne znam šta al ono niđe veze.

Kraj filma je otliko jebeno debilan da je to strašno.

http://litreactor.com/columns/every-stephen-king-novel-summarized-in-140-characters-or-less

Гледа ко трећу сезону куполе? И је л' може да ми објасни шта је ово које пичке материне?

А за 11/22/63 дадоше Франку да глуми Епинга.. Видећемо шта ће од тога да испадне лоло

Puši kurac majmune

Gleda li ko Castle Rock

Ne svidja mi se sto sve sad mora da ima univerzum svoj. Eto povezali šošenk, it, stand by me, kudzo i ovo novo u ceo novi univerzum stivena kinga. Kul. Ali, te reference i easter eggovi malo smaraju

kakav easter egg jebeno kad u opisu serije koji vidis od imdb pa do svih koji je igde pominju pise da ce isprepletati skoro sve svetove iz Kingovih knjiga, hahaha, jebeno ko da sad neko dodje i kaze jebote ne svidja mi se ovaj vucic izgleda da hoce da izda Kosovo

Pa problem je kad samo to preplitanje postane sebi cilj, a ne neka dobra priča

nisam gledao iskreno, cekam da kompletiraju jer ja to ne mogu da cekam epizode veoma sam nestrpljiv kace padne vucic vise majku mu jebem

jel ima u seriji onaj mali kz groblja kucnih ljubimaca?