Prijava

До јаја.

ЕДИТА: СРБИЈА ЧЕКА ДРУГУ СЕЗОНУ!

Ja ne pogledah zadnje dvije. Smorilo me, al ću se natjerati. Kacam već krenula da jedem govna da ih pojedem do kraja.

Završila se prva sezona, sledeća tek iduće godine.
Koliko god da su izmenili i da ima mana, sad me zanima kako će da završe.

Ovu curu/ženu ima da nađem i da joj platim gajbu piva. Pročitala mi misli.

Opet Džekson i Kjuzak, nemrem dočekam. Ljudi baš vole ganjati glumce koji su već bili u nekim njegovim ekranizacijama :)

King je jedan od najlošijih pisaca fantastike koje sam čitao, a čitao sam...

Kad neko isere 2/3 knjige i razmrlja govno po papiru a u ostaloj 1/3 ojebe radnjom i likovima onda je on Steva Kralj.

Opet Džekson i Kjuzak, nemrem dočekam. Ljudi baš vole ganjati glumce koji su već bili u nekim njegovim ekranizacijama :)

Nek' bude kao 1408 i ja zadovoljan. :)

King je jedan od najlošijih pisaca fantastike koje sam čitao, a čitao sam...

Kad neko isere 2/3 knjige i razmrlja govno po papiru a u ostaloj 1/3 ojebe radnjom i likovima onda je on Steva Kralj.

Malo si kontradiktoran, al' dobro. On u te 2/3 knjige pravi podlogu za to ojebavanje, jer da ima 100 strana boleo bi te rac za likove. Ukusi su različiti.

Malo si kontradiktoran, al' dobro. On u te 2/3 knjige pravi podlogu za to ojebavanje, jer da ima 100 strana boleo bi te rac za likove. Ukusi su različiti.

Ne. Nisam kontradiktoran. Brate on je ok, ima ideju ali ne zna da piše. Imam i ja ideju ali ne znam da pišem. Sad kapiram da je tema u vezi ekranizacije te me boli kurac dalje da učestvujem u temi jer ne gledam serije, filmove i tako to, više volim da čitam. Kinga sam čitao jer je popularan svi pričaju o nemu pa rekoh aj da vidim o čemu se radi. NJAH!
Više volim da čitam Aberkrombija, Gejmana, Mekafrija, Fajsta, svaka rečenica odmerena, nesilovana, lirika nurazeru. Kad čitaš naglas a zvuk stvara priču oko tebe. Kao magija...

Fair enough.

Mekafrija, Fajsta

Njih nisam čitao, valja probati.

King je jedan od najlošijih pisaca fantastike koje sam čitao, a čitao sam...

Jeeeeste, a "The Running Man" i "Bekstvo iz Šošenka" si gledao po sedam puta :)

A i ''Zelenu milju'' verovatno. :)

King nije pisac nego scenarista, sto ga zovu piscem koji kurac.

Verovatno zbog ovog: King has received Bram Stoker Awards, World Fantasy Awards, British Fantasy Society Awards, his novella The Way Station was a Nebula Award novelette nominee, and his short story "The Man in the Black Suit" received the O. Henry Award. In 2003, the National Book Foundation awarded him the Medal for Distinguished Contribution to American Letters. He has also received awards for his contribution to literature for his whole career, such as the World Fantasy Award for Life Achievement (2004), the Canadian Booksellers Association Lifetime Achievement Award (2007) and the Grand Master Award from the Mystery Writers of America (2007).

ko da to nesto znaci.

i to što kažeš, trebalo je više da mu daju...

Jeeeeste, a "The Running Man" i "Bekstvo iz Šošenka" si gledao po sedam puta :)

Nisam, a realno tu su glumci pokidali.