Ко последњи - победник! VII

  1. Ovo je igra sa srećnim hepiendom!

  2. Naravno za mene srećan hepiend!

  3. igra se do 8452 posta

  4. De si bre Dio!;-) Od sda te zovem Zoran!!! Po liku iz filma "Tito i ja"...
    Znaš onu scenu kad na zidu napiše Zoran voli Tita! ;-)

  5. Shvatio sam to iz njegove priče...Al nema veze, niko nije savršen...

  6. U pravu si, ali opraštamo mu jer je naš čovek.

  7. Vidi Nikola..preživio sam ja malo žešća prekrštavanja od tog tvog...zovi Zoranom koga god hoćeš ali mene nećeš..da se razumijemo nemam ništa protiv imena Zoran , tako mi se zove rođak...

    Pošto mi RD oprašta..to bi bilo to jer je RD jedan od rijetkih ljudi ovdje kojeg poštujem..a i stariji je..a Stari je usadio u krv i genezu poštovanje prema starijim..

  8. Dio ja se zezam, ne vredjam nikog...Skapirao si to valjda? A gospodina Broza baš i ne mirišem nogo, kao što si zaključio... Ako te vredja to prepucavanje i zezanje na tu temu, reci da stanem...
    Drugarski pozdrav!!!

  9. Dio izvini, neuspela šala. Nažalost, ni prva ni poslednja.

  10. Nikola : Mi se nismo svađali na tu temu..počeo si priču na ličnu temu umjesto političke tako da je logično da burno reagujem...što se tiče političke teme i to konkretno ove ,smijem argumentovano izaći na duel sa svakim čovjekom i znam da će argumenti pobijediti...no svi mi smo drugačiji,rasli u drugačijim uslovima i imamo drugačije poglede na život,okruženje ili prošlost...tvoja definicija u mom kontekstu je najobičniji pamflet i zato sam dao minus..u tvom kontekstu ona je bolna istina i zato je smatraš odličnom...dakle nema srednje istine , postoji ili jedna ili druga ali to nije razlog da krenemo sa zajebancijom ličnosti..u svakom slučaju nemam ništa protiv da budemo kao dosada..jedan pored drugog i to je to...ja minus nisam dao ličnosti nego definiciji...

    RD..:-)..fakat mi nije jasno zašto se izvinjavaš...

  11. Ma nemam pojma, ja se sprdao, a upadoh u već rasplamsani sukob dveju strana.

  12. je li oznaceno do kojeg posta ide ovo ili po sistemu kad se moderu digne.

  13. @Cold man
    ...ili moderatorki.

  14. @ cold man
    ..ili nama ostalima ako odustanemo od igre...

  15. Ma Dio ja se uvek zezam ,(čak i onda kada su mi lekari dali 3 dana života, pitao sam imam li prava na obrok po želji?;-) . Zato praštaj ako sam te sa Titom, Zokijom, ili komunizmom uvredio!!!

    I nastavljam sa zezanjem!! A za minus me baš briga , pa kad bi se obazirao na svaki - u definiciji koju definišem, gde bi mi bio kraj...
    Nego da se mi lepo kuckamo ovde a u sobi nad kompom neka drži svako sliku čiju oće !!!;-)

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.