Ко последњи - победник! VII

  1. Na tom trgu su deca crtala po pločniku kad sam ja poslednji put bio u SU :)))

  2. Na tom trgu je juce obelezen 1. decembar :)

  3. Jel bilo nekih praktičnih aktivnosti po pitanju 1. decembra? :)))

  4. @P Videces

    @GM nisi trebao to da mi otkrijes,sad cu da premazem klupe i fontanu smolom..
    Zar nisu navukli najlon preko fontane?

  5. стварно депресиван град :(
    још да сам усликао ону на клупи поред моје што је УЧИЛА(?!)...

  6. то беше пре месец дана. сад су је можда укондомили. Ч=

  7. Hahahahaha imas takvih slucajeva :)

    Lepsi ti je lenjinov park za cirku :D Centar mi je nekako.. Uff.. Suboticki..

  8. лењинов парк? то онај поред ж станице?

  9. а ту значи цугате, сунце ли вам жарко. а ја се питао зашто ме чак и цигани гледају ко клошара тамо на тргу.
    јеботе, чак и просјаци траже цигару од свих крај фонтане сем од мене. баш ме забринуло :(

  10. eto otkrila sam ti lepsu stranu subotice :)
    tamo te niko nece cudno gledati.. mozda :)

  11. ништа. сад кад научим следећих 600 strana jednostavnog, i apsolutno neophodnog teksta, палим на путешествије у престоницу дизања руке на себе, па онда правац у лењинов парк, да на миру све то заборавим. ал ако опет буду били лигаши на тргу, и буду пуштали панонског говнара... >:(

  12. imas neke profesore u komsiluku? :>

  13. mozda.. ne obracam paznju na komsiluk :/

  14. obrati paznju. placam dobro "po glavi" ;>
    ako se neki od njih nedajboze oklizne na prethodno pripremljenu poledicu ispred kuce... to bi bilo stvarno tuzno %-{

  15. Malo pre promaši temu pa u "poruči autoru iznad" ubaci nebulozu....

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.