Ко последњи - победник! VII

  1. vidi se da čitate definicije redovno, dadilje su zakon

  2. keva je federiko, ergo, federiko je dadilja

  3. ja samo da napisem nesta...

  4. Ja vidim hladno nešto na temi a ono cold man....Zeko misliš li da je baš pederčina ili latentni gej?

  5. khm.. ja sada idem...

    zeko, reci mastrixtu da imam nešto :pooooverljivo: da mu kažem :)

  6. nije ignjacio peder, vec je odbio t.dj. pa mu se sad sveti

  7. Ajd Cris, lepo pajki!!!!

  8. laku noć :* vas

    :)))

  9. ok kriss, preneću mu. spavaj mala, sutra školica....

    ovaj, ignjacio, pa mislim ipak da je pederčina, dizvinete

  10. Španska serija me asocira na pokojnu baku...Ustajala u 3 ujutru da bi do 9 sve skuvala i na vreme gledeala serijal od dva miliona Španskih serija na 17 kanala kablovske...Kablovska mi babu ubi...

  11. sve je pocelo Divljom Ruzom. majku joj poganu...

  12. jeste, ja sam gledala rosu i to je ja mislim i jedina serija koju sam gledala i bila mi dobra, ona mi baš draga, a ove sad sve neke napucane ribe, jesu lepe stvarno ali ipak je ignjacio peško:)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.