Prijava

Ozbiljno. Javi mi putem privatne poruke.

Jebote, kakva tema, sad je vidim, čovek smišlja načine na koje bi mogao biti kažnjen. Bolje da u znak pokajanja kopipejstuješ sto Očenaša i trideset Vjeruju i pošalješ ih moderatoru u PVT, pa da ti bude oprošteno, ili da postaviš video kako si se deset puta švićnuo kaišem po leđima :)

Jebote, kakva tema, sad je vidim, čovek smišlja načine na koje bi mogao biti kažnjen. Bolje da u znak pokajanja kopipejstuješ sto Očenaša i trideset Vjeruju i pošalješ ih moderatoru u PVT, pa da ti bude oprošteno, ili da postaviš video kako si se deset puta švićnuo kaišem po leđima :)

Hehehe, o tome mu govorim.
+1

valdemare jesi smesan evo umirem od smeha . ovo je predlog za poboljsanje sajta koji nije prosao ( kao ni 235338383737 drugih predloga) a ovo slike radim iz zezanja

Mrš i ti, Valdemare. Uz dužno poštovanje...

a ti comi mene mrzis od kako si mi pisao da kad skupim 50 poena da me uputis sta da radim po cetu , forumu itd. pa ti ja rekao zasto bih ja uopste sa tobom pricao i slao ti bilo kakve poruke a onda si poceo da seres nesto i naljutio se

valdemare jesi smesan evo umirem od smeha . ovo je predlog za poboljsanje sajta koji nije prosao ( kao ni 235338383737 drugih predloga) a ovo slike radim iz zezanja

NE, NE! Ja mislim da ovaj predlog ima potencijala, i da će sigurno biti usvojen, što ne?

a ti comi mene mrzis od kako si mi pisao da kad skupim 50 poena da me uputis sta da radim po cetu , forumu itd. pa ti ja rekao zasto bih ja uopste sa tobom pricao i slao ti bilo kakve poruke a onda si poceo da seres nesto i naljutio se

Noup. To ti jesam zamjerio, jer si ispao nezahvalan, al sam se posle 20 sekundi počešao po mudima, i ošo da napravim poster xd

Daj bolan slike rasni šta palamudiš.

odoh da spavam ne mogu da tupim kurac sa budalama

Daj slike, pušti ove penale što upadaju.

evo sutra kacim jer nisam sad na kompjuteru ilustrovacu i tebe paninaro

valdemare jesi smesan evo umirem od smeha . ovo je predlog za poboljsanje sajta koji nije prosao ( kao ni 235338383737 drugih predloga) a ovo slike radim iz zezanja

Ahahah, ne, nisam hteo da kažem da je predlog loš, samo sam hteo reći da bi meni bilo prijatnije da gledam video mladog čoveka kako kaiša sebe nego da znam da on recimo nema pristup četu :)

odoh da spavam ne mogu da tupim kurac sa budalama

http://zaslike.com/files/m58eyyzdbxlh9ueke8wg.jpg

Comi, znam đe živiš.

Čiji je Ćomi dupli? Znam da jes, reko je jednom.

Comi, znam đe živiš.

Podgorica, Murtovina, Generala Sava Orovića 77.
Obećavaš da mi nećeš doć na vrata? hehe

Čiji je Ćomi dupli? Znam da jes, reko je jednom.

Da, bilo je ozbiljnih optužbi. Nisam dupli.

Neću, tebra :-) al.ne diraj rasnog, njegova misija ođe je skroz ozbiljna.

comi je neciji dupli cim ga nema 100 godina na sajtu pa ondak dodje i sere po sajtu 3 sata