Prijava

volite da silujete?
volite da budete silovani?
sta mislite o silovanju?

Oćemo da silujemo ko stonoge!12

Sve što vole mladi.

po zakonu,ako one smeju,sto mi ne smemo,matori

ima li sta bolje nego kada se boksujes sa ribom i kamerman se prodere:SAD JE SILUJ

Je l se racuna u silovanje ako zrtva svrsi?

zrtva uvek svrsi !

hocemo svoja prava da silujemo bez ostrih kritika drustva...ko su oni da se mesaju u nase zivote

Kad pričaš sa prijateljom, da ne moraš više koristit lejm izraze: "E, aj da ti nabacim onu tamo, a ja ću drugaricu", nego: "Oš da ti nabacim silovanje?"

Ko još ne fantazira o silovanju. Ja fantaziram da gledam kako se na trojici prebijenih, golnih i vezanih navijača Rada, pripadnika Obraza ili neonacista, sa sve kuglom u ustima i tim džidžabidžama, izređava petnaestak do dvadesetak obdarenih muških pripadnika LGBT populacije. Bez lubrikanta. Doduše ne uzbuđuje me to seksualno, ali mi slika pričinjava nekakvo zadovoljstvo poetske pravde.

Ладно фантазираш о садо мазо гејштини.

Tata, ja bih ovo radio.

najlepse je silovati u ucionici

Ko još ne fantazira o silovanju. Ja fantaziram da gledam kako se na trojici prebijenih, golnih i vezanih navijača Rada, pripadnika Obraza ili neonacista, sa sve kuglom u ustima i tim džidžabidžama, izređava petnaestak do dvadesetak obdarenih muških pripadnika LGBT populacije. Bez lubrikanta. Doduše ne uzbuđuje me to seksualno, ali mi slika pričinjava nekakvo zadovoljstvo poetske pravde.

А кајмак?

JEBEM NEVADIM

jebanje je vrh,al ni blizu toliko ko silovanje...silovanje je jace zilion puta

ono sto je kame-hame za obican power kick, to je silovanje za obicno jebanje...taj odnos

pa mora da bude jače kad se opiru. De'š ti nekog nejakog, suvonjavog žgolju da siluje ? Ne ide brtate.
Ja kad silujem najviše volim da je živa, a i ne mora.

Ko još ne fantazira o silovanju. Ja fantaziram da gledam kako se na trojici prebijenih, golnih i vezanih navijača Rada, pripadnika Obraza ili neonacista, sa sve kuglom u ustima i tim džidžabidžama, izređava petnaestak do dvadesetak obdarenih muških pripadnika LGBT populacije. Bez lubrikanta. Doduše ne uzbuđuje me to seksualno, ali mi slika pričinjava nekakvo zadovoljstvo poetske pravde.

Pa da, navijači tuku inače samo pedere....a to što 365 dana godišnje tuku i obične momke ni krive ni dužne to je nebitno, bitno da pederi sa velikim kurčevima treba da zadovolje poetsku pravdu jer dobiju par puta godišnje batine