Prijava

Ja vazda i posebno kad sam u niže auto u najširem luku ležeće obilazim jer su kriminalni, ali i rupe, eto ne znam kako ih ima toliko, čini mi se da su bar ođe ažurni oko toga, ma kolika zabit bila.

A uske ulice, jbg. Kad je već postojao propust u izdavanju građevinskih dozvola staviti zabranu upravljanja osim za stanare, ka što se radi u sve normalne zemlje đe se fizički 2 auta ne mogu mimoići (da, ima ih još osim CG).
Ne znam đe si sa kućom, ali ako je dovoljno frekventna ulica i postoje uslovi onda rekonstrukcija bi trebala sig, ka što rade u Radosava Burića ako nijesam pogriješio.

Alo momak, imaš problem ili želiš da ga imaš?

Imaš mjesta koliko oćeš naravno đe je kuća na sred krivine ili đe moraš saći na bankinu itd. što prouzrokuje slabo korišćenje saobraćajnice (naravno postoje alternativne većeg kapaciteta) a meni odgovara dok god rupa nema jer uštedim 5 min na prečice xD

Problem eksplozivne prirode recimo. Zapaljive svakako.

Da ti pošaljemo pedere crnogorske na kuću da te prose, oli to mudašu!?

NEMOJ, PRODAO JE MIRAZ!

Popiše 2 komada zbog čistog kurčenja.

Jači smo, povešćemo mi opet.

Jebem im mater.

Jebem im mater.

Vama ili njima?

Nama ne mogu, svi smo rodbina jbg.

Svaka čast momcima, ne može mnogo timova da primi 3 gola za poluvrijeme od JEBENE JERMENIJE

Pa tad je najslađe.

VAŽNO AUSFAHRT ATTENTION

Potrebni su glasovi podrške Nikšićana za predstojeće lokalne izbore, ako imaš prebivalište u nikšićkoj opštini znaš što ti je činjet a ništa te ne košta.

http://alternativacrnagora.info/izbori_niksic/

Aj pa da promjene krenu iz Nikšića (btw, imate široke ulice, sviđaju mi se ;))

Dok je nas kvartaša, nikakvi crnogorski saše radulovići neće menjati nikšić