Prijava

Ja sam čuo da je kvart A bolji od kvarta B.

Cinjenica da jedino u Niksic nijesu smjeli da odrze gej paradu najbolje pokazuje koji grad u CG je najjaci.

Ubise saranovica, covek imao 77god

Potpišite, proslijedite i nemojte da ponavljam...

http://alternativacrnagora.info/neradna_nedjelja/

Ovo mi se svidja, je li sa vikendom 7 ili 9?

Ja sam protiv ove peticije. Pa valjda nedeljom treba da je sve otvoreno, tad narod ima najviše slobodnog vremena.

Za neradnu neđelju ne znam, ali neradnu sedmicu treba uvest makar jednom u godinu, da se ne troše odmori.

Vrše se mahinacije sa ugovorima o radu na 40 sati nedjeljno, ne može inspekcija sve ispratit, ovo je najlakši i najbolji način.
Radjarde moguću šalu na stranu ali imaju kad kupit potrepštine ostalih 6 dana u nedjelji nego kenjkaju. Najbolje da sve radi nonstop zbog onih koji se probude u toku noći i sjete se šta su zaboravili i bez toga im nema vrćanja u aljine.
A ljudi treba što više da odmaraju SDI, jer je odmoran radnik orniji i um mu je bistriji. Razmisli i zamisli sistem u kojem čovjek dok radi u skoro istoj mjeri uživa, ja sam ubijeđen da je to moguće, jer čekanje penzije da bi se kad ti oslabi motorika pokreta, omatufiš i ostale staračke nuspojave, i da bi tek tad uživao u plodovima svog radnog vijeka!? U tim godinama je jedina avantura kako proći dan a da ne iščašiš kuk. Osoba treba da radi dok je radno sposobna, i ponavljam isto toliko vremena da odmara/bavi se radnjama koje mu pašu. Nisu penzioneri mrzovoljni što su stari nego što se osjećaju nepotrebnim. Kako i neće kad ti ostanu primanja a izgubiš svrhu? A da ne počnem da pričam o neprijavljenim radnicima, radnicima na minimalac, nestašici ljekova u državnim apotekama, listama čekanja za doktorske preglede i operacije...

Mislim da je rjesenje uvesti beneficiran radni staz za sve.

Neki Crnogorci za dop? :)))

Svi su na stadionu jbg, cujem ima preko 20k ljudi :-P

Okle, ne moze ni 10 k stati xD

E pa onda ima jos 10k minus deca i penzioneri koji mogu da se dop sa tobom, srecno u potrazi! Xd

Zašto Savić i Jovetić ne igraju za Srbiju?

Ono faula vidjelo nije, kurva madjarska.

Može li mi neko nać onu sliku đe crnogorska počasna garda (ili perjanici, možda i gardisti) stoji ispred skupštine i kamera ufatila kako prolazi, sad ne znam šta, može bit Rom, Rom sa zaprežnim kolima ili pas lutalica.