Prijava

vidjeh. kako se sprdaju s nama

Jel albanski vec uveden kao drugi sluzbeni ili je to 2020?

tashmë është futur

torazulu
Jel albanski vec uveden kao drugi sluzbeni ili je to 2020?

Uuu dobar

Crna gora super zemlja ako si iz plemena Djukanovica

Nijesam ali se ne zalim, sirotinjski i posteno

Dje ima Zabjelo republika cio film da se nađe

Pokrenuta je peticija o povećanju minimalne zarade na 350 eura. Na linku vam sve piše. Podijelite na svom zidu, pošaljite u inboks, grupe. To vam je par minuta posla. Čak i ako ste DPS-ovi glasači, nije kasno da počnete ispravne stvari da podržavate.

https://www.facebook.com/911430188903307/posts/2170157313030582/

vidjeh to prije neki dan. Jel to prava peticija koja moze imati uticaj, ili klasicna onlajn peticija koja ode u vjetar?

Ako je namjenjeno parlamentu treba odredjen broj potpisa plebesa i nekoliko poslanika da bi se o tome raspravljalo u parlamentu. Dodje na dnevni red, raspravi se, vlast glasa protiv i to ti je to. Isto ti je koliko god potpisa da imas, broj preko potrebnog ne obavezuje.

Kenny jeste prava peticija. Odlaženje u vjetar je mogućnost, ali puno manja kad je na peticiji radio magistar ekonomije.

http://www.bankar.me/2019/02/11/gradani-od-vlade-traze-povecanje-minimalca-na-350-eura/

Ledeni potrebno je 3 hiljade potpisa da bi peticija ušla na razmatranje, ali ni potpisi nisu dovoljni ako je inicijativa nejasna, nestručna, neralna i slično. Poslanici mogu sami bez sakupljanja potpisa da iniciraju rasprave, ali to ne rade, šta misliš iz kojeg razloga? Samo ću ti reći da razlozi nisu povoljne prirode.

I njih mrzis,pretpostavljam.

Koga, DPS-ovce? Ne. Ne mrzim ništa. Mislim da je razlog za to što nemam vremena za mržnju pa mi je to osjećanje strano. Ima stvari koje ne volim i koje su mi odbojne a to su one poput glasanja partija koje su glasale za ukidanje dječijeg dodatka. Bukvalno uzimanje zalogaja djeci iz usta nikad neće naić na moje odobravanje. A ti možeš to nazivati mržnjom ako hoćeš, meni je svejedno.

Da li se ljudi koji glasaju DPS plaše da ne kažu šta pogrešno kada ih zovu za te ankete? Uvijek mi se činilo da postoji neki prikriveni strah kod njih da će neko iz partije protumačiti pogrešno. Odatle i taj rezultat, dokazuju da bi glasali Mila čak i da je gej, iako su masovno homofobni.

postoji brate, svi misle da su ankete totalno javne i da ce posle neko iz dpsa da kaze A-HA ti si u toj anketi rekao da si za Dritana!

Čovjek koji radi kao anketar, kojeg znam, mi je rekao da većina ljudi na anketama govori neistinu jer se plaše da će anketar direktno vlastima da kaže šta je taj i taj rekao. Istoga momenta. Zato se i ankete svode na to da "Dobro je ali moglo bi biti i bolje, uglavnom ne žalimo se..."
A ljudima generalno ne smetaju te razlike, no im se namijeću pa zato i odbojnost vlada. Isto kao kad bi predložili zakon da svi bračni parovi moraju imat bar troje djece, isto bi negodovali ili podržavali ali ne i djelovali.