Prijava

ahahahahaha dobro stv pobjednik krave su druga najjaca vijes u zadnjih 30 god ahahah ovo ne moze
jel ovo sprdnja ili je ovaj coek stvaran

au braco draga sto siba ovako ovaj vjetar kukala

Neka duva boli nas kurac, imamo vjetrenjače pa nam je to čista para

Нека вјетрина је захватила и Црну Гору, и Херцеговину и Далмацију. Овамо већ имамо све укупно нешто мање од милион марака штете.

Зангецу је ли жив Пазл?

ziv je ziv je nema tome smrti bez sjekire kupi mi prije 2-3 mjeseca dark souls 2 na steam stv predobar momak jos

Ево ти потпис, ал и сам знаш да су онлајн петиције и резултати у пракси блиски ко Путин и Обама.

едит:

Unesite lične podatke (Obavezan unos slova šđčćž).

А ђе су ś и ź? Какав је ово дискриминаторски сајт, повлачим потпис!

Vas je svako od ovih velikih sila koga ste oberučke prihvatili izjebao za sve pare. Prvo ruje, sad će i ameri s natoom. Izgleda da je Milo prestao da švercuje kvalitetnu robu. Mada opet mogu da potpišem da se u CG i dalje živi bolje nego u Srbiji.

Mada opet mogu da potpišem da se u CG i dalje živi bolje nego u Srbiji.

Никако, Гиотто. Поготово не ако си Србин, а и монтенегрини једва склапају крај с крајем осим ако су политичари или приморски предузетници.

Anketa o saobraćaju u Podgorici od strane glavnog grada.

http://podgorica.me/anketa-izrada-plana-odrzive-urbane-mobilnosti/

Kratka je, lagana i nema pogrešnih odgovora.

Shta yeah Milogorci? Grizu li vas Srbi tamo u srbskoj sparti? Ne daju vam ono shto yeah nashe? Niyeah vam Milo napravio ni jednu crkvu, pa hoce da ukrade ove nashe?

Dugujem ti 700 šamara

Shta ti imash protiv mene?

Pozz za panija i djildija, ne dajte se u ovim teskim vrmenima, pobedice srpstvo nemajte brige