Prijava

Svi cemo osjetiti ovu koronu i to dobro. Para se ne obrce, svi radimo minimalno, nema prometa, uvoza, izvoza. Nijesu mi djelatnosti vezane primarno za turizam, ali opet nula u odnosu na proslu godinu, opet uvoz zajebava, eto prihodi nesto veci od rashoda, prijetnje mi stizu od muza da mu ostavim zenu na miru itd. Svaka grana ekonomije trpi. Po primorju restorani i hoteli ili zatvoreni ili zarade toliko da ne posluju u gubitku. Sve umrtvljeno, reklamiraju se neke gluposti, biciklisticke staze dje su neka ulice bile, pederi, politika, gluposti.

I zaludan pop goveda krstava, pa ne cudi sto ovima iz fronta pada na pamet da spijaju ko dolazi iz inostranstva da galsa haha
I narod popaljuju da budu spijuni, da bi oni kao nesto promijenili itd. Vidjeli smo u Budvi sta je bilo. Sve je isto samo sto svak dovede svoje ljude. Najglibaviji posao, pi

Бохор
E da je Rakonjac živ

Rade Rakonjac? Veliki covjek je bio kazu. Odan. Nikad ne bi izdao.

ne seri puno GTD :) baš ćorav posao gledati ko namešta izbore i ko im u tome pomaže, stvarno kako time neko može da se bavi...
nek dođu drugi ljudi, makar neki drugi ljudi neće potpaljivati smrdljive podgoričane da me napadaju jer sam srbin. imao sam i više od par problema u podgorici zbog majice, zbog 'srpskog jezika', itd. itd.
ti si realno najglibaviji čovek od svih. praviš se pametan a zapravo si glup ko kurac. bravo svi su isti bravo GTD provalio si život, e. glasaj onda mila kad su svi isti, uzmi 20e na ovu krizu, malo li je.

Em spasiš državu em dobiješ 20e, idealan dan.

Ledeni
Sa 36% su ugasili, sd može imati oko 5 a manjine nikako ne mogu odbaciti potrebnu razliku do 50%. Trebalo bi ovih dana da neko objavi rezultate redovnih anketa, do sad su bile prilično precizne.

Па друже не треба му 50% гласова, треба му 42 мандата, а то са 46-47% гласова узима ко из пичке.

gtd je milovac :)

a to se vidi kao iz aviona celte, pusti govedo :)

Svejedno, ledeni, za vecinu mandata je 50% glasova neophodno samo ako sve partije predju cenzus, a to se nece desiti. Milo mora da osvoji ispod 35% da bi smena uopste mogla da bude na dnevnom redu

Ne kazem da je nemoguce, ali imajuci u vidu stranacku masineriju, ucenjivacki i lopovski kapacitet, i razjedinjenost opozicije, daleko od toga da mu je poraz zacementiran

Jeste хезно ti drugi ljudi su vec 20 godina drugi ljudi i dobro im je skroz, ne mijenjaj sistem samo eto Milo da se makne je bitno, zato zaokruzi Andriju Mandica gospodina

Pa bas zbog vas ekstremnih Crnogoraca, Srba, muslimana je i situacija takva da imamo samo Mila, srpske i bosnjacke stranke i iste rezultate na svake izbore do sad, a imacemo i jos dugo. A i treba tako. Boli mene kurac ko ce kao fizicko lice vladati osim ako se radi o Batu Carevicu jbg

drugi su ljudi već 20 godina jer ti glasaš mila a prdiš na vukajliji kao da si građanski orijentisan, produhovljen crnogorac, mani me se bgt

i kao i srbi s vukajlije pričaš o menjanju sistema a ne znaš ništa ni o sistemu, ni o politici, ni o demokratiji, čas sam ti kriv ja za Mandića a čas sistem, ne znaš ni sam o čemu pričaš. ako si tako inteligentan daj neki konkretan predlog, evo svi diskutujemo ovde nema tu šta sad.

imao sam i više od par problema u podgorici zbog majice, zbog 'srpskog jezika', itd. itd.

sve da vjerujem, ali ovo baš i ne.. možda na Cetinje, tamo ima svakakvih, ali kroz Podgoricu baš ne znam za slučaj da je neko imao problema zbog majice ili nečega sličnog.. eventualno Ulcinj, ali tu bi se radilo o Albancima..

pa, ne moraš da mi veruješ. od nas 40 redovnih na faksu, 20 su albanci iz Tuzi.

Nisam znao da pričaš za albance, mislio sam da se radi baš o podgoričanima...

a ne, samo sam rekao u podgorici, sa podgoričanima imam uglavnom prijatno iskustvo sem s par likova sa konika

Pa to, nisam ukapirao o čemu pričaš na prvu, jer mislim da u Podgorici postoji odredjeni miks srba/crnogoraca/muslimana u manje više svakoj ekipi, i prihvatili su jedni druge kao takve... a tačno je, sa Albancima je druga priča... iako i tamo, naravno, ima izuzetaka, da se ogradim odmah
Btw, ko ti je rekao da dođeš na Konik????