Prijava

Sdp će izgleda ludačkim taktičkim manevrom udvostručiti broj glasača za samo 4 godine. Bogovi parlamentarizma.

ja se u tim crnogorskim partijama ne mogu snaci. ne mogu skontati koje partije su mimo ovih prosrpskih stvarno opozicija milu.

Ja postujem suverenitet i teritorijalni integritet Crne Gore

Ne mislim da Crnogorci ne postoje, ne mislim da ne treba da imaju svoju drzavu, ne mislim da su milogorci i ustase. To je iskren nacionalizam. Ipak je uvek postojala Kraljevina Crna Gora

krupovrbaski zmaj

ja se u tim crnogorskim partijama ne mogu snaci. ne mogu skontati koje partije su mimo ovih prosrpskih stvarno opozicija milu.

tri opozicione liste po zadnjim anketama imaju 48%, od toga jedina prosrpska koalicija oko 25%. Ostalih 9999 manjih partija su izgleda bliže Dps-u, neki kao još vagaju

miriše na pobjedu.
mada ce dps pokušati sabotirati rezultate na svakojake načine.

Ако Мило падне с власти, мислим да ће Вучићу дебело да се тресу гаће на БГ изборима 2022. Али по свему што знам о политици, нити ће Мило пасти, нити ће се Вучићу трести гаће. Много бих волео да ме недеља демантује.

kurac pobeda, Milo uzima l-a-g-a-n-o

Тачније, дани и недеље после избора у недељу. Избори се завршавају онда кад ЕУ саопшти ко је победник јер је јасно као дан да ће прекосутра увече и једни, и други рећи да су победили и да ће формирати власт.

Sevastokrator_95

Ако Мило падне с власти, мислим да ће Вучићу дебело да се тресу гаће на БГ изборима 2022. Али по свему што знам о политици, нити ће Мило пасти, нити ће се Вучићу трести гаће. Много бих волео да ме недеља демантује.

Ne znam kako da ti kazem ali Nova srpska demokratija koja je osnova fronta je osnovana sa svega par mjeseci razlike u odnosu na sns, drugovi su sa Nikolicem i Vucicem bas dugo jedino sto nesto mislim da su bili blizi Nikolicu. + idu redovno na konsultacije u Bg.

Ne znam kako da ti kazem ali Nova srpska demokratija koja je osnova fronta je osnovana sa svega par mjeseci razlike u odnosu na sns, drugovi su sa Nikolicem i Vucicem bas dugo jedino sto nesto mislim da su bili blizi Nikolicu. + idu redovno na konsultacije u Bg.

Ма јасно ми је, не мислим да ће они рушити Вучића уопште. Само ми се чини да би уколико Мило падне 1) била врло снажна порука Вучићу од Запада да чак ни гњурење у анусу Запада не гарантује ништа и 2) да би могло доћи до веће мобилизације опозиције ( бар у већим центрима попут БГ). Ако ћемо реално, у Београду је антивучићевско расположење бар негде око 50%, али је то разуђено. Свега 35% је изашло на изборе у Бг у јуну. Од тога не знам колко су неважећи листићи.

korak po korak. prvo milo da ode. a šanse su više nego odlične da ode.

Da ustoličimo Aleksu Bečića pa za 30 godina i njega da skidamo ako bog da zdravlja

njega će lako skinuti.
ali on njega kao premijera će zapad lako progutati.

Pročitaš post ledenog i dođe ti da debilku maestru nabiješ onu zastavu s profilne u debelo crevo, omažeš je njegovim govnima pa ga onda nateraš da je pojede

ne mogu skontati koje partije su mimo ovih prosrpskih stvarno opozicija milu

jedino demokrate, URA tu i tamo

Ja postujem suverenitet i teritorijalni integritet Crne Gore

dobijen izlažiranim referendumom

Ne mislim da Crnogorci ne postoje, ne mislim da ne treba da imaju svoju drzavu, ne mislim da su milogorci i ustase. To je iskren nacionalizam. Ipak je uvek postojala Kraljevina Crna Gora

postoje, ali nikad nisu bili ovo što su sad, nego srbi. ali za to je jugoslavija kriva i neinteligencija naroda koji ne možemo da provalimo da građanska i etnička pripadnost nije ista stvar. elem, šta je učinjeno učinjeno je i neće niko da juri crnogorce - ali ovi što glasaju mila, jure srbe i mrze ih jesu milogorci i vrlo slični ustašama. treba da imamo državu, ali ne ovakvu. ti si maestro inače jedan debilko i 100% sam siguran da glasaš mila, zato ti se neću obraćati sem ovo jednom, da ti rascistim neke zablude.

Da ustoličimo Aleksu Bečića pa za 30 godina i njega da skidamo ako bog da zdravlja

+1, godinama pričam da je lik mali milo. on ovako fin kao sad, ali obični je oportunista, sutra će postati albanac kao milo što je prešao iz srbina u četnika u crnogorca u muslimana u bošnjaka u šiptara u ateistu

inače milo neće predati vlast mirno, pa nije blesav, on čuva svoje milione i guzicu.

Pljevlja 30% izlaznost do sada hahaha
Gospoda