Prijava

hahahaha ne seri skauzer brate, što se ložite na politiku toliko, to nas je i razdvojilo i uništilo

Ma jok ne zanima me al vidis sta rade debili

#konaszavadi

znaš šta sve rade s druge strane, šta su meni lično sve radili pa jebiga brate nisu svi crnogorci to

Vi i Srbi ko Rusi i Ukrajinci, nema bliskijeg naroda i nađete razloga da se nešto zakačite ee

Pa sto se ne slazemo majmuni

a plidu najjači isto ko da je pakistanac pa on nešto sa strane gleda kao :D

a što se ne slažemo, što živimo u podneblju koje još od srednjeg vijeka nema dovoljno resursa za sve nas, plus smo podmukli kao narod i svi gledamo jedne druge da zajebemo, plus smo između zapadne i istočne evrope, plus globalni proces individualizacije svakog aspekta života koji je omogućio svakoj budali da dobije državu, a naši političari iz gorepomenutih razloga u tome vidjeli priliku. jbg

лок ово говно од теме не може држава од које ниш има више становника да има тему

A opet, hrvatica peder je nekima premijer

a nekome je pičkousti krmak predsednik, pa se ipak gura jbg

Ako se i Vojvodina otcijepi u buducnosti pa bude jela govna kao i dosadasnje teritorije sa novim totalno-ne-srpskim jezikom, oce "lololo" i "valda" uci u rjecnike

Nikad ne bi voleo da se Vosa odcepi al ako bi se to desilo presisali bi bg i ostatak srbije u kratkom roku.

Jbg oduvek se znalo da ranimo ceo bg i jos pola srbije na iskljucivo nasu stetu. Al sta ces, isti smo narod jbg.

Ma kakvi tebra. Bukv da se otcepimo i proglasimo se vojvodjanima oprali bi se od svih sranja 90ih i ostalih srpskih gluposti sto bi naislo na ozbiljno odobravanje cele eu itd.

Bukv regiju kao sto je vojvodina svaka normalna drzava zeli da ima uza se. Jasno je zbog cega.

moram ja izjaviti kada niko drugi neće; caro, niko neće da ti se upeca na ovo.

Mesni sve ok tebra, al seti se dana kada je otisla crna gora

Verovo niko

Pitanje za Srbijance;

Odakle je potekla uopšte ta ideja da se vojvodina otcepi?

Koja fora ono jel ima neki razlog zašto bi se vojvodjanski srbin ikad otcepio jer mađara nema dovoljno a i ne bi vojvođani išli sa magyarima protiv svojih lol

Pitanje za Crnogorce;

Odakle je potekla uopšte ta ideja da se crna gora otcepi?

Koja fora ono jel ima neki razlog zašto bi se crnogorski srbin ikad otcepio jer muslimana nema dovoljno a i ne bi crnogorci išli sa muslimanima protiv svojih lol

Nije trol pitanje jbg, za kosovo znam, crna gora je nezavisna drzava to je suludo uspoređivati ali za vojvodinu ne vidim razlog nikakav pa melk, cara, bombaš su veći srbi od nekih iz bga a vojvodina kao nezavisna to sam samo kod čanka čuo ali on je manjina gore kontam