Dobro jutro, Crna Goro!

  1. Za 5-10 godina:

    Bože ne znam šta mi je, grade mi se džamije, svake noći u mom snu, džamije u kamenu

  2. Црногорско министарство културе забринуто због наступа Десингерице у црној гори

  3. https://n1info.rs/region/crnogorsko-ministarstvo-zabrinuto-zbog-nastupa-desingerice-obratiti-paznju-na-ono-sto-plasiramo-mladima/
    ео вијест званична не знам можда је боље да им наступи неки шиптар то је њихов ниво

  4. Možda Dino Merlin?

  5. Samo dizu cenu mejmunu

  6. хммм може дино мерлик да пева навијачима будућности

  7. navijači budućnosti su Srbi brate

  8. u glavnom gradu srpske pokrajine

    LOL

  9. eno ako znam na zive mi rane izlazilo plidu, ne pratim uopste i ne citam te nebuloze ko ce to ispratiti, znas odakle se informisem o politickim desavanjima? Kad sednem da slusam booksovce no su oni sad na odmoru, oni mi to sve lepo parsiraju u uvodnom delu sva politicka zbivanja posle kad im dodje gost ugasim

  10. hahahaha da prevedem srbijancima to skauzovo je kao da političke vijesti dobijate od likova iz državni posao

  11. ahah realno, samo su tbok jedno 10x inteligentniji i 76 puta smesniji ali moze

  12. Skauz kod nas bas odijeknula ova vijest valjda kako idu u koaliciju sa cetnikom (valjda je taj mandic cetnik stvarno) a zapravo je vecina protiv toga i dalje i to se ovdje percipira kao novo sranje na crnogorskom politickom planu eto zato te pitam a vjerujem da i nije toliko vazna vijest

  13. kace rez popisa da vidimo koliko cetnika ima u cg

  14. brate moy previse ima sranja na crnogorskom politickom planu da bih mogao ispratiti veruj, plus sto me stvarno zamara da to pratim, jedino mi je dritan bio zanimljiv jedno vreme i mislio sam da ce biti kakvo osvezenje kad su konacno makli mila i da ce se nesto pokrenut na bolje ali nista, ovo ti vrv mladjani hezno moze bolje objasniti, inace mandic da 1/1 cetnicki vojvoda eno ga redovno kod vucica, sad kako je doslo do ovog bog/alah sveti zna

  15. El nije i dritan vucicev video sam dosta kmecanja na tom planu da ne izlazi iz bg na vodi i sl

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.