Dobro jutro, Crna Goro!

  1. samo su tbok jedno 10x inteligentniji i 76 puta smesniji

    to stoji. ma kakvi i meni se politika popela na kurac

  2. ali najjače je što stvarno OPSTRUIRAJU (politički termin) objavu rezultata popisa, što me navodi da mislim da ima previše Srba za njihov ukus, ili premalo Crnogoraca pošto su se skoro svi muslimani u mom gradu izjasnili kao Bošnjaci (za razliku od prošlog popisa). ako bude povoljan popis za Crnogorce znajte da su slagali

  3. mnogo ljudi je i bojkotovalo ovaj popis ne zaboravi

    a kako su se pre izjasnjavali tu kod tebe bosnje, ko crnogorci?

    mene glava boli vise od toga, eno pazi znam momka iz andrijevice veli na jednom popisu bio srbin, na drugom crnogorac ali PAJSAD "crnogorac kralja nikole", velim dobro, posle kaze e necu ja crnogorac i komsija m00sliman se izjasnio ka crnogorac ja cu opet ko srbin makar slamu jeo i tako ti je to

  4. Hezno, vidis o tome nisam razmisljao ali ako su bosnjaci stvarno poceli da se tako izjasnjavaju u cg (a ne kao crnogorci kao do sad) to bi moglo blago uzdrmati te ocekivane rezultate jer dok je bio milo sve se to objedinilo, sad se bosnjaci osjetili da mogu nesto u cg ocigledno a i nemaju povjerenja u nove vlade kao sto su imalu u mila

  5. El nije popis uslovno obavezan kako se to izbegava

    Fazon e nisam kuci pusi kurac evo necu

  6. Mozes se ne izjasnis za pripadnost aj to al moras budes na broju sto se kaze

  7. Mislim da su crnogorci bili na dobrom putu da stvore jak idenitet onaj period pod milom, neovisan o religijskoj pripadnosti nesto kao albanci ali sjebase ih litije onda

    Da ne pricam kako su se bosnjaci u cg uvijek osjecali kao crnogorci i da vole tu zemlju (znam po nekoj rodbini), tu ne bi bilo tesko da se nadje kompromis

  8. ali sjebase ih litije onda

    *preporodise

  9. Sjebase crnogorce, a preporodilo su srbe u cg vjerujem

  10. Ali bila prilika da se stvori ID hahhaha, pa sta su siptari jbt pa da izmisljaju besne gliste

    Zna se ko su i sta su crnogorci kakav novi id lolol

  11. Ma caro to si se sad radi malo drugacije, moras imat
    Č U P R I
    U
    P
    R
    I

    Da ujediniš narod malo, nema ništa od nametanja identiteta

  12. Mislis kao litije i taj fazon, kapiram hme hme

  13. a kako su se pre izjasnjavali tu kod tebe bosnje, ko crnogorci?

    da, prošli popis skoro svi crnogorci, ovaj skoro svi bošnjaci, nisu to male brojke zajebi.

  14. Brate kakve su to ubazde u rl ne smem zamislim

  15. Mirise na benefite fazon ako kaes da si milogorac imas vece sanse za drzavni posao i sl, il se placalo par desetina jura pa pojeli vnugo

  16. nije se plaćalo za popis ali to prvo je realnost u crnoj gori zadnjih 20 godina lol, prvo što su uradili kad su se otcijepili je dali otkaz svim Srbima u državnim institucijama, masu mi familije u policiji dobilo otkaz i nikad se više zaposlili nisu sem kod privatnika. međutim nisu bošnje baš zbog toga, sem ako su bili SD/SDP partija, mislim da je kod njih to bio jedan od uslova. nego nekako su se stopili s njima to su naša braća ovo ono samo da smo mi zajedno protiv srba, pa je u jednom trenutku puklo jbg. a godinama sam pričao sugrađanima, kad se spustite u PG na studije videćete da to nisu vaša braća i da vas ne vole, mnogo više nego mi. niko me nije slušao. čim bi došli dolje prešli bi iz crnogoraca u bošnjake, dok su ovi koji se nikad nisu makli sa severa ostali hardkor crnogorci jer misle da je rožajac i cetinjanin isto. prelol

  17. Ali bila prilika da se stvori ID Zna se ko su i sta su crnogorci kakav novi id

    ma da od skora se na popisima tako izjasnjavaju milo i tako to

    https://pbs.twimg.com/media/GS2S0EdXUAAzLZq?format=jpg&name=4096x4096

    novi id since 1896 izijes 1896 gowno bajo moj sa zakasnjenjem :*

  18. (“Pošto nafta” za CG tržište)

"Na jednom od omiljenih sajtova za duhovite, vukajlija.com, stanoviti „Ludi Cak" nedavno je napisao: Ultra, to je TV kanal za degenerisanje dece. Jedino što valja na njemu je emisija o automobilizmu „Top gir" koju vode Džeremi Klarkson, Ričard Hemond i Džejms Mej, trojica najvećih likova i hejtera na britanskoj televiziji posle Sajmona Kauela. Takođe, tu je i njihov „tamed racing driver" - The Stig..."

Press | 09. Decembar 2010.