Prijava

Dakle, pošto znam da volite okačiti po profilima razne, po vašim subjektivnim mišljenjima kultne, izjave Vukajlijaša, mislim da će ova tema dobro doći takvima da obogate svoju riznicu na profilu. Kopajte, čeprkajte, riškajte. Ne link, već copy/paste pa crtica pa ime autora. Primer: Prvo sam joj brutalno uterao kurcem u pičku, pa onda u čmar, a upoznali smo se 4 meseca kasnije, po završetku istrage- Burzum

Dakle, pošto znam da volite okačiti po profilima razne, po vašim subjektivnim mišljenjima kultne, izjave Vukajlijaša, mislim da će ova tema dobro doći takvima da obogate svoju riznicu na profilu. Kopajte, čeprkajte, riškajte. Ne link, već copy/paste pa crtica pa ime autora.

- Bob_Rock

PA BOBE DIVIM TI SE, KAKO TI SAMO OVO PADE NA PAMET, OVO JE GENIJALNO, NI LUKS NE BI ZNAO TAKO, SVAKA ČAST JOŠ JEDNOM

Šta je ovo? Nju vržn omiljenih komentara i postova? Ccc...

znaci ovde su bas bas omiljeni komentari i postovi?

Da. Oni koji te skroz totalno do kraja oduševe. Ona druga tema je za onako, bezveze neke, na koje naletiš.
Evo i jedan od mene, jebi ga, liči Tenorovom, al štab sad

Dakle, pošto znam da volite okačiti po profilima razne, po vašim subjektivnim mišljenjima kultne, izjave Vukajlijaša, mislim da će ova tema dobro doći takvima da obogate svoju riznicu na profilu. Kopajte, čeprkajte, riškajte. Ne link, već copy/paste pa crtica pa ime autora.

- Bob_Rock

ja imam je'an

Dakle, pošto znam da volite okačiti po profilima razne, po vašim subjektivnim mišljenjima kultne, izjave Vukajlijaša, mislim da će ova tema dobro doći takvima da obogate svoju riznicu na profilu. Kopajte, čeprkajte, riškajte. Ne link, već copy/paste pa crtica pa ime autora.

-Bbo_Rock
EDIT: Da mi je samo znati čiji je dupli.

Evo ovo me je oduševilo

Dakle, pošto znam da volite okačiti po profilima razne, po vašim subjektivnim mišljenjima kultne, izjave Vukajlijaša, mislim da će ova tema dobro doći takvima da obogate svoju riznicu na profilu. Kopajte, čeprkajte, riškajte. Ne link, već copy/paste pa crtica pa ime autora.

- Bob_Rock

Meni je ovo hajlajt, ipak

Kopajte, čeprkajte, riškajte

- Bob_Rock

Volim da sišem kurčeve momcima iz Kosjerića.

- Bob_Rock

agi otvorili su istu temu teško mi je :(

- Bob_Rock

Аги хехехехе

YeahBatch
Volim da sišem kurčeve momcima iz Kosjerića.
- Bob_Rock

vristim jebem te luda :D

Spemujem jer mi je zanimljivo hehehehe

- Bob_Rock

Volim da sišem kurčeve momcima iz Kosjerića.

AAHAHAHAAHHAHAHAAH

Zaista, čiji je dupli Bob Rok, ne može tek odjednom tako da se pojavi?

Pet vukajlijaških zapovesti:

zamišljam kako frajer izvodi piruetu u helankama, ono kobaz u erekciji pa ga lepo osvetle

Pustiću Berija Vajta i hraniti te bajaderama

volim čmarne kolutiće

Nas trojica, pa to je tone i tone mesa

umobolan sam

- Bob_Rock

"smanjićemo plate preko 60k za 20 posto, a preko 100k 25 posto." Lazo Krstić