Prijava

Ok to, bata Gugi je bata Gugi, ali je problem u pandemskom širenju batagugizma, na koji nisu imuni ni autori za koje sam mislio da su potpuno cool.

Što je najgore, pola vas je ozbiljno u vezi sa tim deljenjem na komentatore i četere...

Ја се зајебавам, не знам за остале.

Али свеједно не волим шлихтање, ма који год клан то радио.

Ја се зајебавам, не знам за остале.

Takođe. Ja sam čak mislio da je to prošlo još pre par nedelja :)

Било занимљиво онај дан кад смо стављали аватаре, и то је то.

I još jedna stvar: šta u definiciji znači šupičkumaterinu, šaznam, c i ostali silovani tagovi?

Aha. Ajde da vam verujem.

A bilo je kul taj dan. Zajebancija. Ja sam sutradan mislio da je kraj. Naravno, aktiviraćemo opet čarku, ali ne tako brzo. Pred Novu Godinu.

E da i moldavske kurve su kurac od fazona. Šešelj vojvoda je isto kurac fora. Golf dvojka je kurac fora. Vrljike (šta god da je to) su isto kurac fora.

Jedno te isto se vrti. Jedni te isti fazoni. Što je najgore, vrte si provale drugih ljudi. Ništa novo i kvalitetno od šizenja nije ovaj sajt pogodilo već godinu dana.

Blek Hole više nije moderator. Ni Frenki :(

Slazem se. Ali jedino bih stavio da se nekim autorima koji nisu afirmisiani odabere jedna definicija nakon nekog vremenskog perioda, radi posdstreka. Jebes ga, ja cekao 2,5 godine. Smoris se, izgubis zelju za stvaranjem kad vidis da si toliko pisao, a nista ti ne odabiraju.
Oftopic: Uglavnom citam na tulbaru, dok gledam seriju ili nesto, bilo bi dobro da se stavi mogucnost da se tu plusiraju defke, posto me cesto mrzi da posle odlazim na naslovnu da dajem pluseve...

Зашто би их давао који курац?

Да се види да читаш?

"Najveći Romulanci na Vuki" je najgenijalnija defka koju pročitah.
Svaka čast moderatoru na odabiru!

Заиста, Хогаре.

Igramo fudbal već dve godine svaki vikend. Protutnjao je preko 100 ljudi kroz VOS. Koliko je tu bilo odabranih?

DIŽEM REVOLUCIJE OREM CARSKE DRUMOVE!!1 heheh
ne pali se Džoni, nisam ni pomenu Vujoševića :)
Zar neko zaista ali zaista ozbiljan po tom pitanju komentatori vs četeri? O.o
Evo ja sam izašao iz ormara da sam četer ali danas samo sam ostavio 20ak komentara, da li to znači da sam bi? lololo

Одох да је лајкујем на фејсу. И билборд један ћу да изнајмим де ће да стоји урл.

i ako može proviron da raširi obrve malo da se gledamo dok pričamo, hvala