Prijava

Imam na video kasetama bar 50 komada diznijevih crtaća što su mi kupovali moji kad sam bio klinac. Da imam video, sad bih ih opet jebeno pustio.
Mnogo bolji osjećaj tako, nego da ih gledam ispred PC-ja

Isti slučaj. Video mi je pokvaren zadnjih 10 godina. U ponedeljak ga dajem na opravku. Aupičkupaterinu.

ma kul su mi oni tipa "Nightmare before christmas" što izgledaju tripozno sami po sebi ali "Ice Age" i sl... nekako mi nijesu kul boje 3D kao 2D.
Volim crtaće da budu šareni jebi ga... osim ako su onako kul mračni kao npr. "Nigthare before christmas"

Inače pročitao sam isprva "reci to sa džojstikom u ustima" i pomislio ŠKK hahaha

to bi bilo zanimljivo xd

Video mi je pokvaren zadnjih 10 godina. U ponedeljak ga dajem na opravku. Aupičkupaterinu.

OVO ČEKAM VEĆ NEKOLIKO GODINA!
Čekam da vi hipsteri krenete da se ložite na kasetaše pa da utopim ovih par komada što imam kući.
ZNAO SAM!

Ne zajebavaj, bolji je osjećaj preko TVa gledati a muka me da narezujem pa puštam na dvdju

Neše ružna ti je kravata

Ово сам гледао као клинац на ВХС. Сећам се како сам плако кад Тарзанов очух горила умре. Колинсова песма из овог филма ми је и дан данас једна од омиљених.
http://www.imdb.com/title/tt0120855/