Prijava

Ja sam čuo da je Vudu bio neka vrsta državne magije kojom se terorisalno stanovništvo i učvršćivala vlast nekog njihovog diktatora.

Za ovu temu pogledaj malo na Tolkien.com za više informacija...

Čovek se toga prihvati samo ako ga muka natera. Ili je velika budala kojoj je dosadno. Kad se malo razgaći atmosfera u nekom društvu , povede priča o tome-iznenadiš se. Sako ima svog i rado će ti dati telefon.

Paganski običaji ? Još veći razlog da ideš na Tolkien.com.

Cold i ja ne mislim na astrologe, nego na domaću, našu magiju.

Moj savet, ne petljajte se, bolje je da neznate sta su NEKI sposobni da urade!!!Uglavnom, RADITE SVE PREKO SVOJE INTUICIJE.........,da na nasu magiju mislim i ja ......

U manje razvijenim sredinama je to još uvek jako zastupljeno. Primećujem da i pojedini moji drugovi i drugarice jako veruju u kletve, magiju i sl. A ja samo prevrćem očima na tu temu... Mislim da je su te "veštine" pokazatelj nivoa primitivizma u nekom kraju.

ма ебему миша мене је једна дјевојка била баш,баш учарала :)....и оно мислио сам сваки дан о њој ...и онда сам збавио њен број (тј она мој) и онда смо се нашли...и онда смо попили по чај...и онда сам почео са форама , и онда је она одговорила са својим форама...и онда смо се сконтали...и онда смо завршили у хмх :)...и онда је дошло јутро...и онда је магија престала...
тако да ја вјерујем у љубавну магију...само оћу неку која није пролазна...

da zastupljeno je u ISTOČNOJ SRBIJI, ali ne petljajte, jer se nikada necete ispetljati...

Bane podelio odlične savete ovde