Prijava

tasmanijski djavo uvek kada prođe pored tekuće vode ima nezadrživ poriv da se skine gola i pleše sa zamišljenim ljubavnikom. Ovog leta je obilazila Aqua parkove po regionu.

zaphod je onaj cigo što je šetao mečke i zarađivao na njima

tasmanijski djavo je radi u agenciji za poslovnu pratnju.

zaphod mi je stalna mušterija, ali na crtu

hahaha ti si blesava skroz :))))

tasmanijski djavo hoće da sačeka do prvog mada bi posle posla i da priča što smatram jako neprofesionalnim. :))

zaphod je na slobinoj sarani tešio lepu miru i kukanjem je bodrio, miro šmrc, nisi sama, kuku, miro evo ja ću te je, ovaj, kuuuuukuuuuuuu
edit: ovo sam prisluškivala dok sam naricala za pare:)

Kasnije sam od Mire čuo da je tasmanijski djavo u stvari bila Lilićeva dugogodišnja ljubavnica i da je sa njim izrodila Milana Stankovića koji je lepotu povukao na tatu a smisao za muziku od mame narikače.

http://img5.imageshack.us/img5/658/dpda4p.jpg

:)))

zaphod je ustvari moj vanbračni sin zvani milan, vidte kaki je lep, ljubi ga majka

kada me je tasmanijski djavo rodila imao sam 26 kg. :))))

zaphod broji godine unazad

tasmanijski djavo još ne zna da gleda na sat i uvek pita mamu koliki kusur treba da joj vrati kasirka kada treba da ode do prodavnice.

zaphod otima klincima loptu dok igraju fudbal i penali je u komšijsko dvorište

tasmanijski djavo ubija vazdušnom puškom vrapčiće sa prozora a onda se zatvori u kupatilo i plače.

zaphod ide po svadbama i krade mlade

tasmanijski djavo još uvek nosi bedž TARGET.

zaphod sada nosi šešeljev bedž a do juče "čedo, oženi me!!!"

tasmanijski djavo na koncertu Saše Matiće skida brus i viče "Vidi me Sale, vidi me!!!"

zaphod može da zatrudni

tasmanijski djavo je ima zlog sijamskog brata blizanca. Spojeni su leđima.

zaphod nije srećan jer mu se ova dvojica jebu uzajamno

e, laku noć, :))