Погоди ко сам 3

  1. hahahahahahahahahahahahahahahahaha
    Mogla bi. Red je da ti naričemo na ploči kao pravi saborci.
    Ti kad umreš pu,pu, (za 100 god.) tebe će samo da frljnu kroz prozor u raku.
    Nema troškova prevoza:))))))))))))))))))))))))))))))

  2. Само треба добро да ме забаце. :)

  3. Red je i da ja kažem iz kog sam kraja, ali neću:))))

    P.S. Jedan lik je okačio klip na definiciji gde Pera kojot konačno hvata pticu trkačicu. Mojoj sreći kraja nije bilo, ali.....:)))))
    http://www.youtube.com/watch?v=KJJW7EF5aVk

  4. Dobićeš i epitaf. Što se kaže, napisaćemo nešto lepo o tebi a nećeš moći da to pročitaš. =D
    A evo, da otkrijem šta Munja radi. Kad već neće ona da kaže. Ona je doktorirala na temu " Kako sa stilom napustiti svet za manje od 50 eura - vodič kroz pogrebne popuste " .

  5. Marija, ne otkrivaj moje nemačko-grobljanske aktivnosti:)))))

  6. Опет га зазнуше.

  7. Eto kakav smo mi narod.
    Samo krademo. Mara je zadužena za sat, a Marija i ja se utrkujemo koja će prva da udari u gong.
    Ništa ne znamo da cenimo.

  8. Ништа не смета.

  9. Ma ne smeta ni meni baš kad ja to uradim, nego kad to uradi Marija.
    Oćemo li i mi Maro na šlafen?
    Valja nam sutra ustati pre nego što padne mrak:))))
    Laku noć i ne sanjaj to što vidiš s prozora:))))

  10. http://www.guzer.com/pictures/big_gal_friends.jpg

    Konačno smo se srele nas tri. Sastale smo se u mojoj kući.
    Zbog iznenadjenja koje su mi M&M priredile svojim izgledom, i uzajamnog oduševljenja, zagrlile smo se, što je meni umalo došlo glave.
    Morale su sa mnom juče ceo dan da budu u bolnici, jer su mi doktori teškom mukom vratili prvobitan izgled.
    P.S. Ne upoznajte se sa prijateljima sa nekog sajta, jer vam može doći glave.

  11. 'Ај немој да лажеш. Потурила си комшиницу на слику јер ниси могла да станеш у кадар. :)))))))))

  12. :))))))))
    Izvini što sam vaš izgled podelila sa ovolikim narodom.
    Nisam mogla od pakosti da izdržim, a ti sad osvetoljubivo lažeš.
    Nemoj se stideti svoga izgleda.
    Bolje se ubi:)))

  13. zdravo..ili sto bi debili rekli sdrafooo sta radite..?
    vidim divno se zabavljate a ne zovete straota!!!!

  14. Sad se tek upisasmo čestito.
    Nije nas bilo, a sad nas ima:)))
    Inače, stigosmo skoro iz bolnice, gde su me naduvavali nakon muke koje proživeh sa ove dve M&M.

  15. Muno ti si ljubomorna na njihove obline.. :)
    sad te provalih :)))

  16. Pa nije da mi nisu nabile komplekse.
    Tako sam se bedno osećala pored njih, ali znam da ih neću stići taman jela po jednog kita dnevno:))
    Jedino ne znam ko od frajera može da im parira.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.