Погоди ко сам 3

  1. Vidi ko je nama ispao iz kante. Aj sikter nazad.

    Marija, a gde ćeš ti par dana?
    Oćeš duvenem ovdi bez tebe?
    Šmrc i od mene:(

  2. Imam zelene oci, dlakave 'ruke', letim, jako sam ruzan i zivim na vodi!

  3. Ističe mi net sutra, ionako ovih dana nemam mnogo vremena, a kad ovde dođem ne umem da odem.
    A šta da ti kažem, ja ovih dana dolazim na Vuku samo zbog foruma, tako da nemoj slučajno da mi uveneš, reći ću ja Mari i ekipici da te zalivaju redovno, da bideš pijanistkinja. =)

  4. samo ti SMRCKAJ,sad će čika doktor da dođe da te leči od PTIČIJEG GRIPA...

  5. maro,kad se vraćaš?
    vama ovde ko u sobici,osećam neku toplinu:)

  6. PIJANKA!!!!
    Jebote, nuči više!!!
    Ja ću ti uplatim net. Imam 100 din. i Mara da da 199 i 3 na karte, i 19 s lukom i 10& muzika, i eto ti net.

    Smorih se: ako si za druženje, dobrodošao, a ako si za provokaciju, ne dobrodošao.

  7. Zeko, dok ne dođu neki pa počnu da mrače...mi zračimo tom toplinom i ljubavlju. =)

    Dolazim za koji dan, budite dobri i nemojte opet da pravite neke žurke koje ja uvek propustim! =(

    Munjice traži nazad šta je rekla Jana, za to šta je pijanistkinja. A što se tiče neta, ne morate, napraviću sačekušu ispred neke osnovne škole i naći ću već neke pare, u ovo vreme se uplaćuju rekreativne...jbt zvučim ko Mara =D

  8. Zeko, to sam ja raspalila roštilj da ispečem Mariju.
    Izvoli na gozbu, ako jedeš ljudetinu.

  9. MA NE BRE MARO,TI SI POCELA,JA SE SAMO PITAM KO OVDE KOGA....NEMOGU DA POVATAM SVE VAS KOJI SE ZNATE....

  10. Koga briga šta je ona rekla, kad sam ja u pravu.
    Jel mogu i ja na sačekušu?
    I meni trebaju pare.

  11. prviput kad sam ušla kuvale ste kafice, i od tada ovu temu doživljavam kao neku toplu sobu u koju zalaze uglavnom žene i gde se vode neki fini razgovori...
    ne znam, možda grešim,ali tako je doživljavam, a lepo je :)

  12. Maro, pa rekao sam, ti pogodi ko 'sam'. Nije nikakva provokacija, mislim nema potrebe ni razloga.. bar ja da znam

  13. kuku, šta je sad ovo, vi ustvari pečete ljude??!!??
    :)

  14. Sory smorih se:)))
    Nešto nas čačkaju bez veze, a mi se sa svima ovde zezamo, i svako je dobrodošao.
    Bez veze prozivaju, a niko da normalno krene da piše i uživa sa nama.
    Nova krv je uvek dobrodošla.

    Zeko, sad će kafica za društvo.

  15. Zeko, ćuti dok ne završiš i ti na meniju, viš da je Munja nešto gladna noćas. A jeste nam ovo trač tema, hoćeš kaficu?

    Smorih se, ovde se zezamo na temi, pričamo, i to je to. Dobrodošao.

  16. Hahaha, eo opet ova Munja da misli isto što i ja =)

  17. Jebote Marija, koja telepatika:)))

    Ajde smorih se, pošto si nov kod nas, daj neko piće da nazdravimo.

  18. Šta bre nema veze?
    Ne stipsari, nego daj rakiju.:)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.