Погоди ко сам 3

  1. Pa to će mene da iznervira:))))))
    Nisam ja muzički žestoka.
    Ja sam za nežnije note.

    Dodji Marija da lomimo, pa ćemo da begamo iz zatvora, dok Mara usisava.
    http://www.youtube.com/watch?v=GDTxPMVXD0Q

  2. Ma zapne ona muža.:)

  3. Највише на свету мрзим да пеглам. Јој, што је то некреативан посао, ионако се одмах изгужваш.

  4. Pričaj mi o peglanju.
    Ja samo po potrebi. Da me nije blam, išla bih izgužvana.
    A one fore, peglanje krpa, peškira i posteljine.
    To nikad!!!

  5. Au, šta je vama pegla skrivila?
    Jbt, nemojte da mi idete gužvave po svetu, dajte opeglaću vam ja, da ne bude da niš ne radim.

  6. Исто по потреби. Ко да пегла крпе и пешкире? Јок ја.

  7. Mara zaboravila da pogleda na sat.
    Vidim ja, nešto oću da padnem sa stolice, kad ono sati koliko oćeš.
    Drage moje, aj laku noć.
    Odo ja da sanjam peglu i usisivač zbog ove Marije čistunice što započe svadju.

  8. Ko čistunica, ja? Maco, ja se izuvam kad izađem iz stana, ne kad uđem.

    Ae, stvarno, laku noć, sanjajte kućne aparate kako rade sami od sebe...ili sa malim Japancem koji čuči u njima i radi njihov posao...uvek sam to tako zamišljala.........

  9. Лаку ноћ и од мене. Сад сам баш хтела да ударим у гонг, али сте ме предухитриле. :)))))

  10. Sad videh ovo ...

    Čoveče Laki, ti misliš da je u dva soma postova lako provaliti ko je ko?
    Taman da pogodimo, a ono nije, a mi šta ćemo, pa aj Jovo nanovo.
    Niko ti ne brani da i tebi ne bude dobro.
    Ovo je tema otvorenog pogadjanja, a ne tugovanja što nisi u njoj.

    Dala sam Jani podršku u borbi protiv šovinističkog prozivanja.
    Neki su se našli pogodjeni, a ovde davali podršku Lakiju i njegovom sitnom provociranju. Čak i da nije bilo toga, stala bih uz Janu ili bilo koju žensku osobu koja je prozivana na takav način, samo zato što se zezala.
    Do sad sam preko pvt-a pokušavala da rešim problem, a kao što sam napisala, sad to radim javno.

    ???????

    :)))))

    sta je s’ mozgom?

  11. Otkud ja znam šta ti je sa mozgom.
    Mada, ne mogu da kažem da mi nije drago da se dopisujem sa tobom kao medicinskim fenomenom.
    Čovek bez mozga, a živi.
    Dobro napreduješ u savladavanju gradiva. Za početak si naučio da prepišeš moje postove, ali uz više truda, za par godina ćeš možda znati da napišeš i neku svoju rečenicu.
    O bože, zaboravih da te pohvalim što si naučio da nacrtaš smajliće i upitnike.

  12. klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:klap:

    cestitam,provalila si me

  13. Munjo sad da te vidim na delu? Kako ces naci repliku na ovaj visokoumni post? :))))))))))))))))

  14. O, ne! Hiljadu mi aplauza kao produkata žešćeg forsiranja nervnih ćelija, šta ćemo sad?! Munjo?!

  15. znam da vam je zanimljivo,ali........smesni ste :)))

  16. Hvala Laki. Pa i ti jadničak da se malo zabaviš.

    Evo i malo vežbanja za rast mozga.
    http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:i15ljWMqwaxNVM:http://img172.imageshack.us/img172/940/natpis1bf9.jpg

    Pokušaj da napišeš pravilno.

  17. hahahahahhhaahhahhahahahhaahahhahahahahhahahahahahahahahahahhahahaahahahaha
    hahahhahah Munja cepa pa kida ahhahahahahhahahahahaahahha

  18. No, gde smo stale. Reče Jana sinoć da će da svrati na kafu. Pošto sam ja mrzovoljna, aj neko drugi neka kuva.
    Dal ova Mara usisa gajbu?
    Mora da je sad na teškoj poštedi, a Marija laže da će da pomogne, kao i obično.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.