Погоди ко сам 3

  1. Pa nema, čet je izvor svega zlog, živeo forum.

  2. Marija, ko te diro?
    Daj link da mu jebem mater:))))
    Daj broj telefona, da ga/je pitam za junačko zdravlje.
    Niko ne sme tebe da iznervira, osim nas.

  3. Ма код мене није у питању фитиљ. Кратак је то се зна. Али поента свађе код мене је да се озбиљно свађам само једном у животу.
    А кад прогласим елиминацију, готово.

  4. Maro, ne znam baš da li sam ukačila.
    Ti se jednom posvadjaš i završiš sa tom osobom do kraja života?

  5. Ukačila sam ja. Valjda.
    Trpi, dok joj ne dopizdi. Tad dođe...pomračenje. =)

  6. За озбиљну ствар једном у животу. Ситне чарке и свађе не рачунам.

  7. E onda ok. Ja reko, nikad se ne posvadjaš, nego samo jednom i odjebeš tog nekog iz života.
    Onda taj ne bi imao mogućnost da se promeni.

    Da li vi direktno kažete nekom kad šta vas je uvredilo i pogodilo, ili ćutite i pravite se da vas nije dotaklo?

  8. Важним особама увек кажем.
    Неважни не могу да ме увреде, игноришем глупости.

    То сте већ досад и приметили. :)

  9. Kad mi je neko blizak kažem apsolutno sve, ostale iskuliram zato što nemam dovoljno živaca da se prepirem, jer kad počnem lako mogu da puknem, a verujem da to nije prijatno...

  10. Moje darge dame, super trio M , opet na okupu...Čast mi je opet prisustvovati vašoj zabavi...

  11. Jesmo ovde.
    Hm, eto, ti izignorisa glupost, a ja jok, niti bih.
    To ću uspeti da uspem kad umrem.
    Tada ću jedino da umunem:))
    No, da ne bude sve crno po mene, ipak sam savladala nekorišćenje pijačarskog žargona.
    Trudim se da podjebem do koske, ali kulturno kao "dama".
    Marija, "dama" pod navodnicima, što znači, da nisi pisnula:)))

  12. De si bre Nikola?
    Ti si nemački ss oficir.
    240 Güntersämer divizija.

  13. Добро вече, куме Никола. :)

    Не могу да се препирем, живот је кратак, а ја сам сад у најбољим годинама. :)

  14. Ne ja sam srpski golubar!
    SS (Savez Srbije) 240 (broj društva kojem pripadam)
    Tako sam se ulogovao na jednom golubarskom sajtu, pa isto koristim svuda...Mrzi me da pamtim drugo...

  15. Ako je život kratak, a ti Maro u najboljim godinam , to znači da ti imaš....
    A za koje se godine kaže da su najbolje, da bih mogla da završim rečenicu?
    I kako je to tebi Nikola kum?

  16. Oće me kumstva...Za trideset godina sam skupio šest...Sluti Mara neko novo...A možda me zeza i za definiciju ...

  17. Dobro veče Nikola, možeš mi dati svoj kaput, a sa' će i Munja sa poslužavničićem.

    Nego Munjo čime se ti baviš kad znaš toliko o nemačkim vojnim jedinicama? =)

  18. Муњо, кад прочиташ зна ћеш.

    Никола, та силна кумства ми дођоше главе. Овај мој је је био кум исто шест пута, па у мираз добих кумова колико хоћеш.

  19. SS240 Sad streljam 240 ljudi, pa ne mogu u grad. Doći ću posle.

    Marija, poslužavničićem:)))))
    Od mene leba nema. Neka služi kuma.

    Jebem li ga zašto me brdo stvari asocira na Nemce:))))
    Partizanen guzen kukuruzen:)))

  20. I ja šest puta...Al lepo je to...Bolje da dajem pare na kumstva nego na neke ružne dogadjaje...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.