Prijava

sve narkoman do narkomana kakvo maltretiranje

truleks krpa jesi ti šiptar?

Ja сам до 5- 6 основне био међу мање популарним ликовима, јер ме спорт и тако те ствари нису занимале ич, а и нисам знао како да се опирем (мсм класика, чвегери и томе слично), све док ме један две године старији лик није доватио и уватио за рамена и упро ногом у покушају да ме собали (као из зајебанције), а ја га онда гурнем рукама, он се проспе на леђа, а цео ходник прстом у њега и КОМА. Ал нема ту никакве зле крви, мсм комшије смо, две улице један од другог; е сад, моја средња је била релативно мирна школа јер је било више девојака, али се у трећој години десио општи чик фајт кад су долазиле рибе 20 километара из друге школе да се бију, еј!
А ово изнуђивање и ти фазони, то сам начуо да има код млађарије, мада нисам дуго био у школи да могу да проверим

Kakve su vam ovo penzionerske teme

U moje vreme nije bilo zlostavljanja po školama. Tad se znao neki red, i ko su bili nama klincima idoli. Paja Vujisić, najbolji glumac na svetu, Džaja i Arsen Dedić.

Kakve su vam ovo penzionerske teme

Прекрстио сам ноге, заврнуо ногавицу и подигао чарапу до колена, тако да немој да ометаш молим те, нема сад назад.

U srednjoj školi sam zapazio da ima tako ljudi koji su podobni za zajebanciju i maltretiranje, pa su se našli i oni koji su to obilno koristili, tovarenje, ćuške, neukusne šale i tako slične stvari. Bilo je i krvavih tuča, al na to ne gledam kao na nasilje gdje jedna strana inferiorna, nego jednostavno - fajt, pa ko kako prođe.

Ja lično nisam nikad bio predmet zajebancije, niti sam se isticao u maltretiranju drugih. Volio sam da podjebavam ljude verbalno, ali u nekim granicama valjda. Jeste da sam ponekad i pretjerao možda, zaslužio i da dobijem po pički, ali se to jednostavno nije nikad desilo. Ne mogu objasniti zbog čega (fizička snaga i konstitucija sigurno ne, stariji jači brat isto ne, neka pretjerana popilarnost takođe ne...), ali jednostavno nikad nije bilo opcije da se mene maltretira, ćuška i tuče. Istina, potukao sam se više puta, ali to je ona druga vrsta nasilja, kad obe strane oće kavgu. Joj jest fino biti klinac.

Мене су у основној, од првог до четвртог уништавали од батина. Не класично да крварим, да ми разбију главу, али имали смо те сеоске мангупе, где му деда држи пумпу, пун пара, остали исто неки сеоски буржујчићи, е они су ме уништавали. Знам да нисам смео за време малог одмора да устанем са места, а раме ми је константно било модро, јер су ме увек млатили у то лево раме. Контам да је то оставило последице на пубертет касније, јебем ли га

Nepotrebna tema. Koga boli kurac za ovo? Jebem ti sunce ovaj forum ko neki jebeni leksikon.

Vjerovatno jeste Lepriša. Jebiga pustio si, a klinci ko klinci, sigurno se neće sami sjetiti da obustave. Mislim da bi jedna razbijena glava nekog od tih mangupa riješila dosta stvari.

Знате како, у основној ме један фрајер мало прцкао 2-3 дана док се нисмо потукли, после се пошибали 2-3 пута и ван школе тако онда постали најбољи ортаци комплет основну, он сад уписо богословију у другом граду, јебга не виђам га а добар је момак.
Што се тиче кацам дошо у средњу нико ме није дирао, што ради брата који је тек изашао из ње што ради тога што их већину знам из екипе а и упознао их преко брата и разних зајебанција. Сад пошто сам матурант, прву генерацију која је дошла после нас нисмо дирали, јебига већина нас има браћу сестре 97мо годиште па нећемо, ал сад смо ухватили пар клинаца онако један га загрли и прибије уз зид, други га кољеном набије и обори трећи прилећеи шута, у 5 секунди све готово, и то само за то што су срали једном ортаку и подјебавали га :) може нам се :Д

Mislim da je ipak ključno ono prckanje i pošibavanje.

Count Zero
Cokula kome pokaže njegovog boga, odmah upisuje bogosloviju.
Cokula misionar.

Више сам ја добијао батине, јер се фрајер у 5 основне почео на вратилу зајебавати, сад је поп који испод мантије има мајицу вајт прајд ворд вајд и мартинке :Д

E pa jebiga, obrisao sam ovu konstataciju svoju, jebote, štoste brzi

paninaro
Mislim da je ipak ključno ono prckanje i pošibavanje.

Напиши то са дуплог налога, нема смисла овако панииииииии

Cokuliću, još nisi naučio razliku između 'radi' i 'zbog'.

Нећу ни научити :)

Ima svega, od običnog podjebavanja kojem može biti izložen skoro svako (bezopasno), preko konstantnog verbalnog maltretiranja, do fizičkog mučenja, koje je manje učestalo.
Ovo prvo otprilike 2/3 đece, drugo 1/10, treće 1/50, moja slobodna procjena.
U osnovnoj je lako, požališ se kući, ili direktoru, i gotovo, dok je u srednjoj školi nelogično da se žališ doma, pa moraš sam da rešavaš stvari, što komplikuje situaciju, i stavlja zlostavljanog u još teži položaj.
Ja sam vazda uživao u podjebavanju drugih, a branio ove teže zlostavljane, pa sam jednom zamalo batine popio početkom srednje zbog toga nelol

U osnovnoj jako puno, i fizičkog i psihičkog. Sa ove tačke gledišta, jedno 80% ljudi koje sam poznavala iz osnovne je bilo za neku vrstu ustanove i lečenja, jer su bili poremećeni mali sadisti željni dokazivanja. Osetila sam to i na svojoj koži dosta puta, jerbo mi je ćale bio pedagog, pa su me zbog toga mrzeli. Obično su na meti bili oni koji bi digli glas iznad opšteprihvaćenog stava vladajuće grupe.
Sećam se, u petom razredu, likuša iz odeljenja nešto pisala, i napiše "biJo". I ja je ispravim, i ona posle, na velikom odmoru dođe i krene da mi se dere i preti sa još par likuša iza nje. To mi je bilo krivo, ali sam bila kvantitativno nadjačana, pa sam morala da ćutim. Ista ta, nakon što sam bila bolja od nje na takmičenju iz ne sećam se više čega, u šestom razredu, pokušala da me bije. Pokušala, naravno, jer da kokodače može koliko hoće, ali sam jača :) Sad je poznata kao fina, skoro mi se javi na fejsu ko da smo stare drugarice, mislim se mrš u pičku materinu.

U srednjoj već, ipak smo mi bili gimnazijalci, fizičkog nasilja skoro da nije bilo, ali je i te kako bilo suptilnog ponižavanja, ne kažem da nisam i ja par puta dobacila zajedljiv komentar nekoj seljančuri, eto. Bilo je i opasne diskriminacije gejeva i feminiziranih muškaraca.