Svi mi koji mislimo da je vukajlija otisla u kurac

  1. Vukajlija je otišla u kurac otak je u aktivnim temama "Fk partizan", "Zvezda",

    Ali ne možeš da ograničiš interesovanja samo ljudi na ono što ti gotiviš.

    Na ovom sajtu za svakog ima mesta i svako može da nađe ono što mu treba i što gotivi. Samo se ne treba tripovati da svi moraju da budu isti i da je vredno samo ono što ti gotiviš, nego brate, imaš svoja mesta, imaš svoj kutak i tu blejiš. To je to.
    Ako više nemaš....odjava.

  2. Океј, Џони, људи који иначе показују да могу да буду стварно духовити и занимљиви, сасвим случајно на дефиницијама испаљују лејм форе које изазивају трансфер блама. Као што рекох, не успева ми да прихватим ту причу.

    Хвала на подсећању, Панинаро, заборавио сам скроз.

  3. i breee, vukajlija vec najmanje godinu dana pustena ko govno niz reku.
    prekretnica je ono vracanje sa novog dizajna na stari, slusanje budala, i kajzenu dokurcilo da se vise zanosi sa sajtom. trebao je da vas otera u tri lepe picke materine kad ste poceli da kenjate kako nova verzija ne valja, pa mi mnogo bela, pa mi mnogo jednostavna (prepoznacete se, pa makar ne priznali. 80% sajta je bilo tako).

    ali, bez obzira na to, zivotni put svakog sajta u koji se ne ulaze u promene da se ljudima zadrzi paznja i privuku novi je da ce prvo da bude kul, onda ce da budu sviredom tu, a onda ako ne potenciras ono sto je kul, budale (a prosek je budala) ce preuzeti primat a kul ce otici na drugo mesto. onda ce i budale da ukapiraju da je pre bilo bolje pa ce i oni da odu.

    jedino cu ja da sedim ovde i da budem moderator ko najveca budala, i pricam o tome.

  4. Кога заболе за то? Само све нас који смо активни на тим темама?

  5. Океј, Џони, људи који иначе показују да могу да буду стварно духовити и занимљиви, сасвим случајно на дефиницијама испаљују лејм форе које изазивају трансфер блама. Као што рекох, не успева ми да прихватим ту причу.

    Jebote, kako si uspeo da shvatiš šta sam napisao, jedva sam i ja uspeo :)

  6. ja sam i dalje protiv te verzije, ova je do jaja

  7. Đeste ljudi e! Šta gođ da vam kaem nemerem biti prav svjema. Ali ću reći iako sam samo dvije godine na sajtu na kome sam prošao sito rašeto i na dodaj svoju definiciju sam klikno jedno 2800 puta ai jedan sam od onih koji je svojevremeno predstavljao hiperproduktivnu gamadm a i sad ponekad predstavljam.

    Više je nego očigledno da je nemoguće postići sinergiju među članovima koji su različite dobi, različitog geografskog položaja, različitih muzičkih i književnih ukusa, različitih političkih i seksualnih opredeljenja itd. Međutim, to bi trebao biti jedan razloga zašto uopšte posećujemo sajt.
    Patimo od hronične kuknjave za onim koji su otišli ili koji su sa solidnim razlogom oterani. Dodajmo na to da i ne čitamo. Gospodo, ne čita se samo zbog toga da bi dao plus i udario zvezdu usput okvasivši gaće polubelim speramtozoidima. Čitaj brale i udari minus. I to treba. Postavio bih ja i pitanje zašto je baš Sos baš sad postavio temu. Meni se čini da se situacija nije značajno promenila od vremena kad je on bio moderator. Imao bih još mnogo toga da kažem i da prospem neku političku demagogiju pošto sam dobar u tome ali dete me čeka u vrtiću i moram da idem, a i ne treab da trujem cenjeni skup sa takvim čifutskim manevrima iako bi nekim trebalo ovde oduzeti tastaturu, da ne kažem začepiti usta. Pozdrav.

  8. "Svako jebe kako zna i ume"
    Cara

  9. Stevane, ti očigledno nikada nisi učestvovao na nekom šizenju od komentara, pa nemaš pojma koliko tu u datom momentu može da bude zabavno, a većina koju taj talas povuče, uopšte ne smatra da je izrekao nešto što će završiti na citati.rs... a te optužbe da postoji neki prećutni dogovor vezan za komentarisanje je glupost.
    Jednostavno se sudarimo na nekom ćošku, izblejimo desetak minuta i raziđemo se.

  10. I to je okej, mada sve to može da se radi i na fejsu, Nato.
    Stevanovo pravo da to smatra ziljavošću. Kao što je vaše da četujete na komentarima.
    Ovo što reče Cara je jako zanimljiva koncepicija...

  11. Stevo je malo zbunjen sada, zavrsetak skole, toliko ima pitanja i izbora u životu tako da nije ni cudo sto je nervozan. Pravo pitanje za sve vukajlijase je sta ste uradili danas da vukajlija bude bolje mjesto?

  12. Pravo pitanje za sve vukajlijase je sta ste uradili danas da vukajlija bude bolje mjesto?

    Ništa. Meni se sviđa ovakva kakva jeste.

  13. Ali ne možeš da ograničiš interesovanja samo ljudi na ono što ti gotiviš.

    Na ovom sajtu za svakog ima mesta i svako može da nađe ono što mu treba i što gotivi. Samo se ne treba tripovati da svi moraju da budu isti i da je vredno samo ono što ti gotiviš, nego brate, imaš svoja mesta, imaš svoj kutak i tu blejiš. To je to.
    Ako više nemaš....odjava.

    Jesi tu u pravu ali neka to budu teme sa strane tj. da postujes i pratis ali da te teme ne budu u aktivnima, kao na primer "ko poslednji pobednik" ako me razumes..

  14. Океј, Натнат...

    paninaro

    Stevo je malo zbunjen sada, zavrsetak skole, toliko ima pitanja i izbora u životu tako da nije ni cudo sto je nervozan.

    Лепа је та нервоза, елда?

  15. Srbin_Osvetnik
    Pa Vukajlija nije otisla u kurac zbog likova i njihovih komentara koje si naveo Stevane.
    Otislg je u kurac zbog bagre sa ceta koja misli da je bogom dana. Prvo to nisu ljudi, nego likovi kojjima je sve izgovor kako internetuju, a produktivnost i kreativnost im je 0 ( slovima NULA) vec samo gledaju kako da izvredjaju, napuse i slicno one autore koji su dosli zbog prave zajebancije, izlivanja kreativnosti, a ne zbog okrnjenosti i deformiteta, nedostataka u RL!!!

    Јеси чуо поздраве са Мораве?

  16. I to je okej, mada sve to može da se radi i na fejsu, Nato.

    Pa jeste...što uopšte pišemo definicije ovde, kad na fejsu možemo da ih postavljamo kao statuse?
    Meni ovde drago da izblejim i to je sve što imam da kažem na tu temu.

  17. Otislg je u kurac zbog bagre sa ceta koja misli da je radovana.

  18. Да бисте скупили плусеве.

  19. Stevane, ti očigledno nikada nisi učestvovao na nekom šizenju od komentara, pa nemaš pojma koliko tu u datom momentu može da bude zabavno, a većina koju taj talas povuče, uopšte ne smatra da je izrekao nešto što će završiti na citati.rs... a te optužbe da postoji neki prećutni dogovor vezan za komentarisanje je glupost.
    Jednostavno se sudarimo na nekom ćošku, izblejimo desetak minuta i raziđemo se.

    Puki spem i zagađivanje sajta, tako ja vidim to.

    Sve što je Stevan rekao za te komentare +1

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.