Svi mi koji mislimo da je vukajlija otisla u kurac

  1. Битно је да си ти тек 17 дана на сајту и да си већ отворио тему у којој прозиваш аутора који је овде много дуже од тебе.

    Ja sam ovde 2 godine decxko, isto ko i ti, s tim što sam ostavio originalni nalog i napravio nov, ovaj. A nisam prozivao Žajka već sam samo otvorio temu gde bi se kačila njegova dela. Uostalom šta hoćeš da kažeš time? Neko ko je manje od godinu dana (recimo) na sajtu ne sme da otvara teme na forumu?

  2. Stevo,

    http://www.youtube.com/watch?v=zQVW3geBbuU

    ok, malo više od 16 ali je isto tako lijepo. uživaj.

  3. Na mom selu, oblici života, kao što je stevan, uprezani su u jaram radi oranja njive, i samim tim donosili su prosperitet domaćinstvu, i zimu bez straha od gladi. Mada, kao što to obično biva, nije sve išlo kako treba. Obično su, iz sebi znanih razloga, vukli u jednu strani, obadali se, i ometali rad onog korisnog oblika života sa njegove desne strane. Stoga su morali biti tučeni.
    Potpuno sam svjestan, da bi stevan mogao pronaći sebi neki korisniji angažman, kako ne bi konstantno kenjao i kvario igru ostalim autorima, svojim nadasve nesvrsishodnim pisanjem i unižavanjem vrijednosti drugih.
    Ako ni ovo ne pomogne, jebi ga, šibu pa po njemu.

  4. Stevane, ti očigledno nikada nisi učestvovao na nekom šizenju od komentara, pa nemaš pojma koliko tu u datom momentu može da bude zabavno

    http://stream1.gifsoup.com/view2/1248342/retarded-dance-o.gif

  5. Zato ja ne visim na fejsu nego ovde. Jer su likovi mnogo gotivniji ovde, nego prijatelji sa fejsa, raspale lobanje iz osnovne i srednje škole, koje će da puste buvu u selu da si narkoman ako ih skineš iz prijatelja... A ja stvarno nemam vene za trošenje da me matorci non stop cimaju da vadim krv da vide da l' se drogiram. hehe
    Ne, ozbiljno, seva mi jajo k'o šta radi, ako mi zasmeta nešto ja ću mu to reći prvom prilikom, k'o što sam Makronu rek'o hehe, vukajlija je do jaja, kome se ne sviđa široko mu polje. Vazda bilo i biće.

  6. Puki spem i zagađivanje sajta, tako ja vidim to.

    Pa jebi ga, da bi se nešto razvijalo i raslo, mora povremeno i da se pođubri, ne možemo svi sedeti na balkonu i pljuckati semenke na ovu bagru bez ikavog smisla za humor.

  7. Што се тиче вређања и напушавања од стране "четерске секте", ми то не радимо кул и занимљивим људима који су дошли да се забаве него ужеглим лизачима кураца за плусеве попут тебе, тако да не сери више. Дик Рајдеру.

    А што се тиче продуктивности и доприноса сајту на које се увек вадите, јебала вас продуктивност. Ја као један од овнова предводника те секте сам више допринео сајту него двајес вас балегара и нећете моћи да достигнете мој ниво ни да још две године биштете тарзанчиће виђеним ауторима по коментарима и форумима. Ако је мени продуктивност 0 (словима нула), колика је теби?

  8. Na mom selu, oblici života, kao što je stevan, uprezani su u jaram radi oranja njive, i samim tim donosili su prosperitet domaćinstvu, i zimu bez straha od gladi. Mada, kao što to obično biva, nije sve išlo kako treba. Obično su, iz sebi znanih razloga, vukli u jednu strani, obadali se, i ometali rad onog korisnog oblika života sa njegove desne strane. Stoga su morali biti tučeni.
    Potpuno sam svjestan, da bi stevan mogao pronaći sebi neki korisniji angažman, kako ne bi konstantno kenjao i kvario igru ostalim autorima, svojim nadasve nesvrsishodnim pisanjem i unižavanjem vrijednosti drugih.
    Ako ni ovo ne pomogne, jebi ga, šibu pa po njemu.

    Mislim da će Stevo će da nas zaboravi čim završi škole :(

  9. k'o što sam Makronu rek'o hehe

    Da, daaaa, ako si mu rek'o, primetila sam :)))))))

  10. Nije Vukajlija u kurcu, nego mi. Godine provedene na sajtu i mnoštvo pročitanog sadržaja, što definicija, što dobre forumske zajebancije su učinile da se zasitimo. Malo je toga što nas može nasmijati kao prije 2, 3, 4 godine. Ja znam da sam prvu godinu znao na sav glas da se smijem definicijama i zajebanciji na forumu. Možda bi mi, da sam sad pronašao Vuku, bili zanimljivi Jebačevi pesimistički postovi na KK i FK Zvezda, ili tovarenje Pazla i Vejva, možda bih sa zanimanjem pročitao ovu temu od prvog do zadnjeg posta. Ali, ne.
    I ovako, kad u društvu provučem neku foru odavde, svi oko mene se smiju, a ja gledam u prazno kao taze pokojna baba. A kad mi neko provali foru odavde, najradije bih mu pukao šamar, jer me uhvati blam koliko je star fazon, a žvaljo ga tek skoro čuo.
    Vukajlija je učinila da nemamo više smisla za humor. Neki koji su to osjetili su otišli, a neki su još tu, ni oni ne znaju zbog čega.

  11. nije sloba los,mi smo govna

  12. не знам да ли је отишла јер кад сам ја дошао, већ је била у курцу. Допринео сам да буде у још већем него раније оним трагикомичним одласцима и клиначким напушавањем.

  13. И не капирам поенту коментарисања чланова регистрованих пре годину, две, три. Мислим, знам да ће већина да буде у фазону "Смараш Пеки јер причаш о томе како је било боље пре а сад није" али јесте, тако је. Вукајлија пре 4, 5 године (и ту не мислим само на дефиниције већ генерално стање на сајту) је нешто што је за то време било незамисливо добро. Мислим да је СОС као отварач теме на то и мислио. Вукајлија се за последње 2 године минимално променила, за последње 3 једва. Они који не знају како је било пре рецимо 4 године у ово време и не капирају зашто се људи који су се тад регистровали сад смарају.

    Upravo. Registrovao sam se u decembru 2007. Da, ovde sam još malo pa 6 godina jebenih. I sad je generalno smor, da nema par tema na forumu koje pratim, par ljudi na četu sa kojima bude zajebancija nekad, ne bih ni dolazio. Komentatorska sekta, bezvezni ljudi koji pričaju o svojoj deci, receptima i sranjima su usrali sajt. Postalo je previše politički korektno i bledo, dosadno i bljutavo. Tome je značajno doprineo i Kajzen, jer se Vukajlija proširila po društvu i internetu i postala masivno poznata i Kajzen ne sme da rizikuje sranja i tužbe, ali da postane ovako bljutavo, to je nerealno.

  14. Postalo je previše politički korektno i bledo, dosadno i bljutavo. Tome je značajno doprineo i Kajzen, jer se Vukajlija proširila po društvu i internetu i postala masivno poznata i Kajzen ne sme da rizikuje sranja i tužbe, ali da postane ovako bljutavo, to je nerealno.

    cisto da jos jednom procitate.

  15. Укидање картице "Коментари" ће решити доста проблема. Одо шаљем Кајзену пвт.

  16. Мени исто било, и кадгод и сад, с тим да сам кадгод био мало већа паљевина; и да напоменем- благословен ГТД и тема о аутомобилизму, коначно нека тема где могу и ја стално да висим а да се не сморим

  17. Укидање картице "Коментари" ће решити доста проблема. Одо шаљем Кајзену пвт.

    Taj rad, dosta je kartica "Definicije", daš plus ako je dobro, ako ne, daš minus. Koji kurac moraš da komentarišeš ljudima sranja?

  18. Deep pupak

    Na mom selu, oblici života, kao što je stevan, uprezani su u jaram radi oranja njive, i samim tim donosili su prosperitet domaćinstvu, i zimu bez straha od gladi. Mada, kao što to obično biva, nije sve išlo kako treba. Obično su, iz sebi znanih razloga, vukli u jednu strani, obadali se, i ometali rad onog korisnog oblika života sa njegove desne strane. Stoga su morali biti tučeni.
    Potpuno sam svjestan, da bi stevan mogao pronaći sebi neki korisniji angažman, kako ne bi konstantno kenjao i kvario igru ostalim autorima, svojim nadasve nesvrsishodnim pisanjem i unižavanjem vrijednosti drugih.
    Ako ni ovo ne pomogne, jebi ga, šibu pa po njemu.

    Могао си и у једној реченици да напишеш да ти будим жељу за насиљем.

    Mislim da će Stevo će da nas zaboravi čim završi škole :(

    Заборавим = одем са сајта? Што бих?