Svi mi koji mislimo da je vukajlija otisla u kurac

  1. Јеботе, како сте кренули, посвађаћете се.

  2. ja bih te poljubio, Stevo, da mogu.

  3. Deep pupak

    Ne. Zašto bi? Ko si ti?

    Ох, опростите, помешах вас са неким.

  4. Ja sam ovde 2 godine decxko, isto ko i ti, s tim što sam ostavio originalni nalog i napravio nov, ovaj.

    Нигде не пише да ти је ово нов малог, ок што се тога тиче праштај, стварно нисам знао.

    A nisam prozivao Žajka već sam samo otvorio temu gde bi se kačila njegova dela.

    Аха.

    Uostalom šta hoćeš da kažeš time? Neko ko je manje od godinu dana (recimo) na sajtu ne sme da otvara teme na forumu?

    Не. Није исто ако неко ко је две недеље на сајту отвара тему (која бај д веј није ништа ново и сензационално) и ако то ради неко ко је годину дана ту, сасвим природно и логично, по мени. Понављам још једном, причам о темама које се тичу рецимо других аутора, као што је твоја. Ако дођеш и отвориш тему о гајењу печурака то је ок, заболе ме, али ово је нешто друго. Моје мишљење. Заборави.

  5. Da me zabole kurac za tebe i da odoh da slušam radio emisiju i posle da gledam dokumentarac o podmornicama. Eto.

    A mislio sam da sam ti najpreči. Sad sam tužan. Ipak me raduje da postoji neko ko ti organizuje dan.

  6. JA SAM ZA TO DA SAMO BOGOVI SAJTA KAO ŠTO SAM JA I GOSPODŽO ZGAZIŠ ME MOGU DA OTVARAJU TEME

  7. onda u njemu možeš na miru da pušiš kurac ostalim govnima i raznim crnogorčinama.

    Прећера га сад.

  8. A mislio sam da sam ti najpreči. Sad sam tužan. Ipak me raduje da postoji neko ko ti organizuje dan.

    kurac mu išta organizuje, upali mu kompjuter i nabije lizalicu u usta. vidiš li što televizija i internet učine od đece retardirane.

  9. YeahBatch
    Аги ме узео на зуб иако нисам никад њега директно нападао због шлихтања у коментарима јер и нисам видео да то ради, већ је он у улози лизаног. Ал брани човек своју секту, свака му част, јер је то света дужност сваког активног аутора овде.

    Da sam te uzeo na zub, odavno bi bio banovan, jer je bilo situacija kada je to mirne duše moglo da se uradi.

    Ovako samo na jedenje govana odgovaram još većim jedenjem govana, jer je tema predviđena za tako nešto od starta. I kakva sekta, brte?!? Pa jedino vas desetak najistaknutijih četera ima simptome članova neke sekte i to je to.

    I niko ne brani glupe komentare, nerviraju i mene. Konstruktivne komentare i priču koja ima veze sa temom definicije apsolutno podržavam i treba da ih je još više, a ne da se ukinu.

  10. Што не кажеш одма тако, ај дођи да се изљубимо.

  11. Znam da nisam bitan nikako, ali ako neko moze da me udostoji odgovora...

    Sta vi koji kurac ustvari ocete? Kad je neko spreman da kritikuje, mora da ponudi resenje inace samo jede govna.

    Imas problem sa necim- reci, moze li to ovako, pa ce neko pametniji od nas da vidi.

  12. Из мог угла.

    У почетку сам писао дефиниције да ми буде забавно, да покушам да нађем своје мјесто. Чисто да изгубим вријеме.

    После сам писао дефиниције јер сам видио да се неким људима свиђају. Чини ми се, тад сам на трен био добар. Пласман ме није интересовао.

    Онда сам почео да пишем за поене, плусеве, пласман јер, јебига, ваљало је стећи славу. Што и мене не би спомињали ко тог КАФКУ?. И све је отишло у курац. Силио, силио а поена нигдје. Пишем монотноно, једна идентична другој.

    Сад сам дошо овдје да се буним што је Вукајлија отишла у курац јер ми дефиниције не улазе у популарне, у одабране још мање. А ја мислим да сам добар.

    КУРАЦ САМ МОЈ ДОБАР, НЕМАМ ЈА ПОЈМА!!!

  13. Ja bih samo bio stevana. Onda bih mu ugasio crvenu zvezdu, da nema o čemu više da prdi. Kapiram da bi onda prestao da dolazi na sajt jer ga, logično, naučno obrazovne teme ne interesuju.
    Stevan je jedan običan huliganski ološ, koji bi sve probleme rešavao pesnicama i bakljama.

  14. YeahBatch
    Што не кажеш одма тако, ај дођи да се изљубимо.

    Stani u red, lololo.

  15. Јебени дуплаци.

  16. Agi, ovo ti se yb šupka, ako nijesi skapirao.

  17. Otišla je u kurac zbog vas što na petnes strana raspravljate da l je otišla u kurac.

  18. ajde ti zajebaj moravu, našo si smisao života.

  19. аги пани ме зеза :((((((

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.