Prijava

Од утврђивања постојећег стања и говорења како је сајт срање, неће бити никаквог прогреса и решења, само прозивање и пљување. Нека неко паметнији смисли нешто за овај ''проблем'' који мучи неке чланове.

Па наравно да је отишла у курац кад су најбољи аутори отишли на Тарзанију хохохохо

КОРНЕЛИЈЕ ЛИМАР ХАХАХАХАХ

Ja nikada nisam rekao da su mi definicije dobre niti da sam neki uberzajeban autor, vec samo hocu da kazem da je glup osecaj kad za sat vremena dobijes nekih 6-7 ocena, a niko ni da kaze sta valja a sta ne, niti da se nesto koriguje i popravi...

Осећате се небитним на сајту? Имате незавидан број поена од дефиниција? Копрофил сте?
НОВО НА НАШЕМ ТРЖИШТУ - КОМЕНТАТОРСКА СЕКТА!

Deep pupak

Vlade, nacionalisto.

Kako nacionalisto, nacionalista si kad hvališ svoju naciju, a omalovažavaš druge, ali Crnogorci su takođe Srbi, tako da je ovo čist autošovinizam.

Jebale te ocjene. Šta se koji kurac svi uvatili za ocjene.
Pomiri se sa tim, definicije su ti sranje. I meni i tebi i petom i desetom
Zato nema ocjena.

Pa imaš ti par dobrih definicija, ako proveriš svoj skor, videćeš da imaš dva-tri nova plusa, to sam bio ja, ne zezam se, i nemoj da me prijaviš za lajk.

Осећате се небитним на сајту? Имате незавидан број поена од дефиниција? Копрофил сте?
НОВО НА НАШЕМ ТРЖИШТУ - КОМЕНТАТОРСКА СЕКТА!

Ne jedi govna komentatoru. :)

Okej to, mada nisi bas morao da upotrijebis rijec govna...

reče koprofil, ja samo preveo na srpski...

Ако ми Кајзен да неке паре да опет пишем дефке, и тако вуку начиним куљом него икад, учинићу то

paninaro

XAXAXAXAXAX

ЖАРУЉА А ЈА МИСЛА ЈООООЈ ХАХАХАХАХАХАХАХАХ

Ma ja Vladu limaru rekao na ono njegovo Crnogorcu su govna.

Deep pupak

SKIDAJTE GAĆE NESOJI, DA VAS JEBE LORD PANI.

Радијатору, надувао сам ти бабу и то давно! Више пута. Теби бих надувао јаја ЈНА чизмом, али ти јаја немаш. Балавац.

А ти Дееп пупак, јел заиста желиш и теби да дам неки надимак? Пусти Лимара, јебем ли га што му дадох такав надимак, али ето, људи упамтили иако је реално без основа.

Брђанско-цетињски смисао за спем и гистро троловање у покушају увијек смрде на козије изнутрице. Није лијепо.

Ишчитах управо свих 20 и кусур страна ове потпуно беспотребне теме...

Људи, ћил. Вука служи за зајебанцију, да прочиташ нешто кул, да изблејиш са кул људима који се окупљају овде, не да се вређаш и кукаш и јеш говна. Јесу, дефиниције су срање тренутно, али ПА ШТА? Што се нервирате? Биће боље, а и да не буде, нађеш нову занимацију, висиш на Тарзанији, везеш гоблене, лајферишеш.
Опустите се, много правите негативну атмосферу на сајту који служи искључиво за опуштенцију и зезање.

Ovaj dip supak izgleda kao da je dosao da se zabavlja ovde,ima mitra mirica i bole ga kurac, a ako se ovakvi oblici zivota zapate na ovom sajtu on ce da se sastoji od klinaca koji od duplih naloga drugih klinaca traze sise na pvt i trolova koji ce da troluju jedan drugog, zato ovaj sajt ide u kurac, mnogo su se razmahali krilima, koliko pratim.

!

SKIDAJTE GAĆE NESOJI, DA VAS JEBE LORD PANI.

Каква реченица, оволика доза трансфера блама је скоро па опасна по живот.

Aj još jednom, možda neko nije pročitao.