Svi mi koji mislimo da je vukajlija otisla u kurac

  1. Nikad vise nece biti to sto bilo je
    a od svega sto je bilo malo ostaje
    sada jadno moje srce tuga ubija
    sve bih dao kad bih znao da l' si ikada

    while (1){
    Mene voljela kao tebe ja
    dal' si ikada mene voljela
    kao tebe ja, dal' si ikada
    }

  2. РадифелациониРадниче, када дођеш у моје године исто ћеш срати, не секирај се.

  3. Možda i hoće, ali sumnjam da će biti toliko kreativan u davanju nadimaka.

  4. A nabijem baš na kurac tebe Kosjerički Jebaču
    za ovo

    i Stevana, kome je problem Vukajlije komentari na Natinoj definiciji
    AL TEBE POSEBNO!!!!!

    Шта да ти кажем, стварно ми се не допада тај начин понашања што се усталио. Али како моје кењкање неће ништа променити, а нервира те толико, ево ја ћу да оладим са писањем о томе. Ти бар не спемујеш форум ко бесан, што раде неки и убијају људима вољу да нешто смислено напишу.

  5. kako je ono tebe nazvao, Valdemare?

  6. Vlade limar ahahahahah

  7. Radiationworker
    Naduvaš mi jaja deda.

    ovo me uvek nasmeje...

  8. Због чега је тако мало припадника осталих народа (да нису срби) када је Вукајлија јако читан сајт и у другим Балканским државама?
    Потребан је већи број Бошњака и Хрвата. Мало да сајт добије на динамици.

  9. Predlažem da se Crnogorci odvoje po metodu mirnog razlaza iz 2006, na referendumu, da izaberu sebi Mila i da nazovu svoj sajt Brkajlija, ili tako nešto, i onda da se sa njima sarađuje pristojno i uljudno na Fejsbuku.

  10. Sajt je otisao, stono se kaze, u kurac kada je prestala mogucnost definisanja stvari ustaljenih u govoru, sleng, neke fraze, nase sagledavanje stranih, prvenstveno, rimskih poslovica, i onda je doslo vreme da sam moras da smislis i izraz i telo definicije i na kraju da dodas primer da bi te neko jebeno ocenio i to ako imas 10 ocena za sat vremena ti si car. E to je masu ljudi oteralo sa sajta, a evo sebe stavljam kao primer (da se drugi ne ljute ako nesto kazem sto im se ne dopada) da nekad nesto napisem, nesto lupim, prepisem iz razloga sto me veoma cesto mrzi da lupam glavu da bih nesto jebeno smislio. Toliko od mene.

  11. Srbin_Osvetnik

    ovo me uvek nasmeje...

    Sa tobom sam balavi završio na ovom sajtu za sva vremena. Ja ti se više nikad neću obratiti i ovo je moj poslednji post vezan za tebe.

  12. Strajizam

    Због чега је тако мало припадника осталих народа (да нису срби) када је Вукајлија јако читан сајт и у другим Балканским државама?
    Потребан је већи број Бошњака и Хрвата. Мало да сајт добије на динамици.

    Mozda zato sto prosecan posetilac sajta Srbenda ceka povratak Seselja i jede stiropor.

  13. То, Валдемаре.

  14. Jebale te ocjene. Šta se koji kurac svi uvatili za ocjene.
    Pomiri se sa tim, definicije su ti sranje. I meni i tebi i petom i desetom
    Zato nema ocjena.

  15. И како ја да наставим са "доприносом сајту" ако ми бришете изузетно квалитетне дефиниције? Стварно нема смисла, чак је мало фалило дефиницији да уђе у популарне, а нисам се бавио контраверзним радњама како би дошла на насловну.

  16. Deep pupak

    Vlade, nacionalisto.

  17. Ja nikada nisam rekao da su mi definicije dobre niti da sam neki uberzajeban autor, vec samo hocu da kazem da je glup osecaj kad za sat vremena dobijes nekih 6-7 ocena, a niko ni da kaze sta valja a sta ne, niti da se nesto koriguje i popravi...

  18. Radiationworker
    Sa tobom sam balavi završio na ovom sajtu za sva vremena. Ja ti se više nikad neću obratiti i ovo je moj poslednji post vezan za tebe.

    Ma daaaaaj, bre, što si na kraj srca? ja ću plakati... :(

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.