ŠTRAJK!!!

  1. Koga boli kurac što ide na naslovnu? I ko veli da je bilo ko od nas bogom dan da procijeni sta je dobro a sta ne? Strajk je protiv menstruisanja i proseravanja a ako ćemo pravo, i ti to sada radiš. Izdao si revoluciju.

  2. Zato što kačenjem nekvaliteta na naslovnu forsiraju ljude da pišu iste takve gadosti i ogavnosti. Da nema foruma, ne vjerujem da bih dolazio na ovaj sajt, mada su i forum dobrano zasrali.

  3. evo ga opet on. opet ti kažem, kvalitet i nekvalitet su relativni. poštujem ja tvoje godine ali jedini zaključak do kojeg dolazim sada je da si postao uobražen.

    EDIT: mislim da nema čovjeka na sajtu koji ne zna te definicije koje si metnuo u preporuke. ali, neka si ih metnuo.

  4. PA KO SI TI PANI DA SEBI DAJEŠ ZA PRAVO PREISPITIVATI MEŠIN UKUS ZA KOJI VAŽI DA JE ISTANČAN?

  5. Hahaha Bobe, kako si me istrolovao s tim postom, NEVERUEM.

  6. Šta hoćeš, borio si se za njegov odban, sad neka te troluje.

  7. Nisam se borio, samo nisam pristalica banovanja, a i on je punoljetan ili makar stariji maloljetnik, dako shvati da izigravanje tocila nije isto što i bit faca i kul lik.

    Opada poseta sajtu, zato su popuštili, a obiće im se to o glavu, mene lično psovke upućene na moj račun ne pogađaju jer ja nisam uvrijeđen nego ta osoba vrijeđa sebe tim ponašanjem, al dobro, ima raznih fetišista, neko voli da bude psovan.

    Znaš našta mi liči Vukajlija u zadnje vrijeme? Ka ovi rijalitiji po Pinku, samo neke glupe priče, psovke i dranja. Čak su mi se i smučile psovke zbog ovih neandertalaca.

  8. Jeste, i ja sam prestao da psujem, toliko mi se ogadilo :) A jeste kao Farma.

  9. Vlado limar prekinuo štrajk. Ahahahah Vlado limar.

  10. Štrajk nema smisla. A u čemu je stvar, pupak? Imaš šezdesetak postova na forumu, od kojih u bar trećini piše da sam ja limar.

  11. Štrajk nema smisla. A u čemu je stvar, pupak? Imaš šezdesetak postova na forumu, od kojih u bar trećini piše da sam ja limar.

    HA HAHAAAAAaahahah!
    Limar, umeš li ti da napraviš statuu, kip ili sl, bez zezanja čoeka kako jaše konja...sinoć mi ćale rekao da je ugovorio posao da to isporuči, ja vrištao jeblo te Sunce...kasnije ukapiram da je lik trostruki šampion na Ljubičevskim konjičkim igrama, i da je jedan od bogatijih ljudi u Požarevcu, jelte ko bi pravio konja za male pare...neeegooo, nisam bio na sajtu, kako je prošao štrajk? Jel Kajzen najavio povećanje plata za 0.000000000000000000001% od 0?

  12. Pokušavam biti dohovit. Očigledno mi ne ide od ruke. Izvini Vlade, neću više :(

  13. kako je prošao štrajk? Jel Kajzen najavio povećanje plata za 0.000000000000000000001% od 0?

    Pa nije ni bilo štrajka, baš nešto pišti nekom što se ja neću ulogovati nedelju dana... Ali kao ideja i dalje mislim da nije loše. Ja da nešto organizujem štrajk, tražio bih pooštravanje kriterijuma i forsiranje kvaliteta umesto da se pravi Farma od sajta. I Kursadžije i Farma se vode kao zabavna emisija, tako da argument "ovo je zabavni sajt" nekako nema snagu. Ne znam. Neću da kukam kao, e, sve je propalo, e kako je nekad bilo bolje, glupo je, ali što stoji, stoji.

  14. Ignore. Dolazim na sajt zbog sajta, i da čitam neke normalne ljude. Jedan manje, nije strašno. Osetila jesam gađenje u jednom trenutku zbog toga što je neko sranje od čoveka, loši trolovi mi ne smetaju, njihov je problem samo to majmunisanje (a, između ostalog, sajt i tome služi). Posle onog Jogurtvog sastava nema svrhe pisati ništa više slično na tu temu. Nikada to ne može kod čoveka grupa ljudi da izazove kao što može pojedinac. To gađenje. I sada sam sama sebi smešna zbog ove ozbiljnosti, ali bilo je gadno gledati i nečiju u pogledu nekih nebitnih stvari. Jebote, sajt je ovo. Sadržaj za široke narodne mase - ne sviđa ti se, idi. Ako dolaziš zbog nekih ljudi, dolazi, ali nemoj da sereš po njima gledajući kako da ih zajebeš. Autori koji glume neku kuloću i zastupaju "kako je nekada bilo bolje na Vukajlji a sada nije" stav, prave duple da se samomiljenuju, da daju sebi bodove za neka takmičenja. Prave duple da nekog, baš oni, takvi, ismevaju. I govore o nekom kriterijumu. Oo, presvetlosti, jesto to vi? Bar ćuti, pokrij se. Ili izloguj, samo ne seri više.

    Može li da se ovo zaključa?

  15. Oo, presvetlosti, jesto to vi? Bar ćuti, pokrij se. Ili izloguj, samo ne seri više.

    Veoma blaga paranoja mi daje utisak da je ovo usmereno ka meni. U stvari, skoro sam siguran. Žao mi je što ne volim uvrede.

  16. Evo, i ja ću biti od dana konformista. Dakle, koliko god bili (ne)zanimljivi, budite to što jeste. Ovde smo ipak da se družimo i pobegnemo od problema iz stvarnog života. Ipak, svi smo mi samo ljudi.

  17. Ovo što reče Proviron.

  18. Meśa
    Znate šta treba, da spemujemo definicije/postere/reakcije kad god na naslovnu stave neku glupost, a komentari da budu ka oni sa šizenja, da bodrimo ljude IDEMOOOOOOO i slično, jer ovo stvarno se ne da više trpjet.

    Vec sam to poceo. Btw. vratio sam se dan ranije nego sto sam rek'o... :(

  19. Ako ljudima fali definicija određenog senzibiliteta i generalno vape za većim kvalitetom sadržaja, neka pišu niko im ne brani, jednostavno je, vukajlijaška sajber livada je široka. Nema svrhe paliti sveću za pokoj duše sajta, na četu liti grke suze prizivati Svetog Kafku da svojim voskrsenijem iskupi grehe sekti, ni kukati za nepostojećim zlatnim vremenima sajta. A ako im je baš previše dosadilo, neka se izloguju u tišini, zarad higijene dragog nam sajta. Nema potrebe da na sred sajber trga ridaju, posipaju se prašinom i ritualno nariču sa dvadeset duplih naloga, verujem da svako ima korisnijih stvari da radi u životu od ovoga.

  20. Toliko si prepotentan da si morao napisati dva puta.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.