Prijava

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201010/32128/david-protiv-golijata.jpg
Suština ovog ovde palamudenja. Isto što su me pitali za neke promene na sajtu, za način odabira, za bilo koji kurac. Kako im se digne uradiće. Da li se izdrkavaju, da, ali pitanje je, nisu li se izdrkavali i do sad? Što bi bilo sad drugačije? Al ajde, pitali su, i to je napredak!

Ne valja ti, celte, to što pokušavaš da ograničiš delovanje Delija i Grobara. Tako je i Sloba 'teo da Slovence i Hrvate zadrži u Jugoslaviji, pa nije uspeo. Treba im dati dovoljno slobode da se osećaju opušteno, al' opet im ograničiti sferu uticaja toliko da to ograničenje ne osećaju. Rešenje je: poseban forum "Zveda vs. Partizan", a Kaizen da uredi da se teme odatle ne vide u aktivnim temama kod autora koji na tim temama na tom podforumu učestvuju.

od petka više neću ni biti na sajtu

Sto ne rece ranije pa da kupim maramice. Necu da iskvasim rukave suzama.

Raspitaj se malo koliko je to lokalno i pogledaj koje je najtrofejnije SD na svetu. Da ti pomognem, nije bugarski Radnički iz Niša prvi komunistički klub u Srbiji.

Nebitno, bole me kurac, ako hoćeš da se izdrakavaš mod si, može ti se, ali ovo je smešno, smešnije od Radničkog iz Niša. Radi šta hoćeš, ali i dalje mi nije jasno da ne možeš da presečeš nego tražiš neku podršku.

NE RASPRAVLJAJ SA NJIM NABODI GAAAA

Teme su aktivne i ne treba ih dirati. Ako nešto ne posnosiš ne znači da i ostali dijele to mišljenje. Pošto sam prestao da pratim fudbal, ne javljam se na tim temama, ali to ne znači da ću sad da dignem frku što je stalno u aktivnim. Npr tema KK Partizan - više nego odlična. Malo prozivanja, malo zezanja ali veliki broj kvalitetnih postova od ljudi koji su zaista školovana košarkaška publika. Ako si već riješio da rasteretiš forum, možeš sredinom decembra zaključati temu KK Crvena Zvezda, pa je otvoriti ponovo u septembru sledeće godine. I tako svake godine. ;)

Raspitaj se malo koliko je to lokalno i pogledaj koje je najtrofejnije SD na svetu. Da ti pomognem, nije bugarski Radnički iz Niša prvi komunistički klub u Srbiji.

Nebitno, bole me kurac, ako hoćeš da se izdrakavaš mod si, može ti se, ali ovo je smešno, smešnije od Radničkog iz Niša. Radi šta hoćeš, ali i dalje mi nije jasno da ne možeš da presečeš nego tražiš neku podršku.

ajde, za zvezdu mozda da priznam. ali parizan??? brate bre... mozda cak i ne zasluzujete da budete u istom kosu sad kad tako pogledam.

Makaronac, a što imaš šest igrača Zvezde na posteru, a samo 4 Partizanova? Ja bi stavio po pet igrača i Stojkovića na golu - tako imaš jednak broj iz oba tima...

banujte celta, vidi se da navija za zvezdu, hejtuje partizan

Brus, nisam ja pravio, nađoh na netu. Ovo garant neki zvezdaš pravio pa malo subjektivno djelovao

banujte celta, vidi se da navija za zvezdu, hejtuje partizan

ne, samo hocu obe beogradske kurve sa svojim idiotskim "navijacima" da smestim u jedan kos.

Боље очистите ђубре из дефиниција. Ја бих да читам, али не могу да уђем у ту секцију због неподношљивог смрада гована.

navijam i ja za Zvezdu, ali hejtujem oba tima jednako :)

kul, jos jedna sportska tema

Opet nemaš dovoljno informacija. Partizan je kao SD trofejniji. Nema veze, nije ni bitno i SD Zvezda je takođe u vrhu. Ne treba nabrajati milijarde uspeha koje su sportisti ovih društava ostvarili, jer se praviš lud.

Kažem ti, ajde, odlučio si. Sporvedi to. Kažeš da ubeđuješ ljude koliko su govno i besmisleni Partizan i Zvezda i dvoje ljudi ti je reklo da jesu. naravno svako ko ne prati će ti reći da jesu. Je l' čekaš da skupi još par ljudi koji ne vole sport, a vole filozofiranje ili šta?

banujte celta, vidi se da navija za zvezdu, hejtuje partizan

a i realno, trenutno bi ovi sto navijaju za zvezdu imali vise razloga da vas prcaju u guzicu u zajednickoj temi, pa kapiram odbojnost.

Sto ne rece ranije pa da kupim maramice. Necu da iskvasim rukave suzama.

To care, sad si mi ga šukno! Svaka ti čast! Vauuu, uspeo si i da budeš duhovit! Sad i meni trebaju maramice, smejem se do suza na tvoju odličnu foru!!!

Ciklon, tebra, ako ste hteli da napravite još jedan podforum ispod onog Javne teme u kojima sam učestvovao trebali ste da ćutite i da tako uradite. Ovako digli ste raju (zasluženo), jer se proseravate. Ko da mi otme iz moje duše Teme blizanaca!!!

Zaista, ne volim sport, ali bi ovo odbilo mnogo ljudi od sajta.